Castle Party 2019: Festiwalowe stylizacje fanów [ZDJĘCIA]

12.07.2019 18:28
Castle Party 2019: Festiwalowe stylizacje fanów [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Stylizacje fanów przybywających na festiwal Castle Party intrygują w równym stopniu co koncerty artystów. Zobacz najciekawsze gotyckie stylizacje uczestników imprezy.

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Festiwal w Bolkowie odbywa się w dniach 11-14 lipca 2019 roku.

Uczestnicy prześcigają się w pomysłowych stylizacjach, w końcu gotycka impreza wręcz wymaga tego, żeby się odpowiednio ubrać i festiwalowicze bardzo chętnie pokazywali swoje wyszukane, gotyckie kreacje.  

Castle Party 2019: Stylizacje festiwalowe

Fani mrocznego elektro, industrialu, neo-folku, gotyckiego rocka i metalu podczas Castle Party 2019 popisali się ogromną kreatywnością.
Przygotowaliśmy dla Was przegląd najciekawszych stylizacji festiwalowych:

Castle Party 2019

Festiwal Castle Party co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do Bolkowa przyjeżdżają tysiące fanów gotyckiego rocka z całego świata. Tym razem w XII wiecznym zamku zjawią ich się na pewno tłumy.

Bilety sprzedawane drogą internetową zostały wykupione błyskawicznie, ale zarówno jednodniowe wejściówki, jak i karnety będzie można kupić w kasie na Zamku przez cały czas trwania festiwalu.

Karnety będzie można nabyć w cenie 290 złotych. Jest również możliwość zainwestowania w bilet jednodniowy i kosztuje on 180 złotych.
Kto z Was bawi się już w Bolkowie? Na który z koncertów czekacie najbardziej?

Zobacz również: Castle Party 2019: Pierwsi fani są już w Bolkowie [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.