Castle Party 2019: Pierwsi fani są już w Bolkowie [ZDJĘCIA]

12.07.2019 13:13
 Castle Party 2019: Pierwsi fani są już w Bolkowie [ZDJĘCIA] Fot. Marcin Pflanz / Castle Party

Jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego przyciąga co roku niezliczone ilości fanów. Sprawdź co dzieje się w Bolkowie.

Festiwal Castle Party 2019 odbywa się w tym roku w dniach 11-14 lipca. Na festiwal przyjechało kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych.

Stali bywalcy imprezy przyjeżdżają jednak wcześniej, by spotkać się, porozmawiać i wspólnie świętować. To właśnie dla nich organizowana jest środowa impreza w Arkadach poprzedzająca rozpoczęcie festiwalu w Bolkowie.

Castle Party 2019: Sprawdź co słychać w Bolkowie

W środę, 10 lipca 2019 roku na koncertowej imprezie warm-up'owej w Arkadach wystąpili: Betrayal, Bedless Bones, Cybercorpse, Forgotten Sunrise.

Dzień później, w czwartek, ruszyła mała scena zlokalizowana w Dom Kultury. Bolkowska publiczność miała okazję usłyszeć na niej Schrottersburg, Cabaret Grey, 1984, Soror Dolorosa oraz NEO. Podczas Afterparty zagrali Return To The Batcave: Woodraf, Nethevere, O! oraz Drv.

Castle Party 2019: Bilety

Castle Party Festival co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do Bolkowa przyjeżdżają tysiące fanów gotyckiego rocka z całego świata. Tym razem w XII wiecznym zamku zjawią ich się na pewno tłumy.

Bilety sprzedawane drogą internetową zostały wykupione, ale zarówno jednodniowe wejściówki jak i karnety będzie można kupić w kasie na Zamku przez cały czas trwania festiwalu.

Karnety będzie można nabyć w cenie 290 złotych. Jest również możliwość zainwestowania w bilet jednodniowy i kosztuje on 180 złotych.

Kto z Was bawi się już w Bolkowie? Na który z koncertów czekacie najbardziej??

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.