12.07.2019 13:13

Castle Party 2019: Pierwsi fani są już w Bolkowie [ZDJĘCIA]

Jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego przyciąga co roku niezliczone ilości fanów. Sprawdź co dzieje się w Bolkowie.

Castle Party 2019
foto: Marcin Pflanz / Castle Party

Festiwal Castle Party 2019 odbywa się w tym roku w dniach 11-14 lipca. Na festiwal przyjechało kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych.

Stali bywalcy imprezy przyjeżdżają jednak wcześniej, by spotkać się, porozmawiać i wspólnie świętować. To właśnie dla nich organizowana jest środowa impreza w Arkadach poprzedzająca rozpoczęcie festiwalu w Bolkowie.

Castle Party 2019: Sprawdź co słychać w Bolkowie

W środę, 10 lipca 2019 roku na koncertowej imprezie warm-up'owej w Arkadach wystąpili: Betrayal, Bedless Bones, Cybercorpse, Forgotten Sunrise.

Dzień później, w czwartek, ruszyła mała scena zlokalizowana w Dom Kultury. Bolkowska publiczność miała okazję usłyszeć na niej Schrottersburg, Cabaret Grey, 1984, Soror Dolorosa oraz NEO. Podczas Afterparty zagrali Return To The Batcave: Woodraf, Nethevere, O! oraz Drv.

Castle Party 2019: Bilety

Castle Party Festival co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do Bolkowa przyjeżdżają tysiące fanów gotyckiego rocka z całego świata. Tym razem w XII wiecznym zamku zjawią ich się na pewno tłumy.

Bilety sprzedawane drogą internetową zostały wykupione, ale zarówno jednodniowe wejściówki jak i karnety będzie można kupić w kasie na Zamku przez cały czas trwania festiwalu.

Karnety będzie można nabyć w cenie 290 złotych. Jest również możliwość zainwestowania w bilet jednodniowy i kosztuje on 180 złotych.

Kto z Was bawi się już w Bolkowie? Na który z koncertów czekacie najbardziej??

Tagi: Koncerty Galeria Castle Party