15.07.2019 16:57

Castle Party 2019: Solstafir wystapił w Bolkowie [ZDJĘCIA]

14 lipca 2019 roku zakończyła się kolejna edycja festiwalu Castle Party. Gwiazdą wieczoru była grupa Solstafir. Zobaczcie, jak zespół zaprezentował się na zamkowej scenie.

Solstafir
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa Solstafir często gości w Polsce  i ma spore grono wiernych fanów. Zespół zastąpił w ostatniej chwili Myrkur, która nie mogła wystąpić na festiwalu z powodu kłopotów zdrowotnych.

Jak widać, zmiana headlinera ucieszyła uczestników festiwalu, którzy pomimo załamana pogody, bawili się doskonale podczas występu Islandczyków.

Solstafir wystąpił na Castle Party 2019

Kapela powstała w stolicy Islandii Reykjavíku w 1995 roku. Na początku grupa grała black metal, ale obecnie prezentuje muzykę z silnymi wpływami rocka alternatywnego i post-rocka.

Castle Party 2019
Castle Party 2019
Przeczytaj także Castle Party 2019: Stylizacje na festiwal. Moda gotycka [ZDJĘCIA]

Ostatnia pozycja w dyskografii Islandczyków to wydany w 2017 roku album "Berdreyminn". Obecnie grupę tworzą: Sæþór Maríus Sæþórsson, Svavar Austmann, Hallgrímur Jón Hallgrímson oraz Aðalbjörn Tryggvason.

Zobacz jak grupa zaprezentowała się w Bolkowie

Castle Party 2019

Castle Party 2019 wystartowało 11 lipca 2019, jak zwykle koncerty na terenie bolkowskiego zamku rozpoczęły się dzień później. Podczas tegorocznej wystąpili m.in.: Baśnia, Helroth, UK Decay, Eivor, Atari Teenage Riot, Agressiva 69, Mord’A’Stigmata, Darkher, Blitzkrieg, DDA, Deathstars, Lord Of The Lost, Entropia, Merciful Nuns, Dawn Of Ashes, Żywiołak, Near Earth Orbit, Whispers In The Shadow, Aeon Sable, Reactor7x, Nacht Und Mebel, God Module i Moloch.

Festiwal słynie również z niesamowitych stylizacji fanów. Zobacz najlepsze stylizacje festiwalu Castle Party 2019.

Kto z Was bawił się na tegorocznym Castle Party? Który z koncertów wspominacie najlepiej?

Zobacz również: Castle Party 2019: Moda festiwalowa. Najlepsze stylizacje [ZDJĘCIA]
 

Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Castle Party