Co Manowar zagra na koncercie w Polsce?

Justyna Kierzkowska
15.10.2015 15:22
Co Manowar zagra na koncercie w Polsce? Fot. Manowar.com

Znamy już wyniki głosowania na utwór zespołu. Fani zadecydowali, który kawałek zostanie zagrany przez Manowar na warszawskim Torwarze. 

Przypomnijmy - koncert Manowar odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w Warszawie. Kapela odwiedzi stolicę Polski w ramach trasy „Gods And Kings World Tour 2016”.

Z tej okazji grupa zgodziła się zagrać jeden z kawałków ze swojego repertuaru, który wybrali polscy fani. Dzięki specjalnie przygotowanej sondzie, która została zamieszczona na stronie agencji Prestige MJM, organizatora wydarzenia, można było głosować na ulubiony utwór.

Znamy już wyniki sondy. Pierwsze miejsce zajął numer „Battle Hymn”, który otrzymał 29,3% głosów. Jak rozłożyły się pozostałe głosy?

Sonda Manowar Fot. foto: materiały prasowe

Drugie miejsce w klasyfikacji zajęła piosenka „Die For Metal” z wynikiem 14,76%, trzeci natomiast był utwór „Kings Of Metal” z rezultatem 10,96%. Bardzo możliwe, że również je usłyszymy na polskim koncercie.

Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM zdradził, że grupie Manowar bardzo podobała się cała akcja.

Sonda cieszyła się sporym zainteresowaniem, również sam zespół włączył się w propagowanie tej akcji, poprzez umieszczenie odpowiedniego linku na swoim profilu.

Janusz Stefański z Prestige MJM dodał też, że kapela szykuje kolejne niespodzianki dla fanów.

Postanowili wspólnie z nami przygotować kolejne niespodzianki dla polskich fanów. Warto w najbliższych tygodniach śledzić nasze media społecznościowe oraz portale patronów medialnych koncertu. Już wkrótce do wygrania paczki płyt, bilety na koncert, czy nawet spotkanie z zespołem. 

Bilety

Można je nabywać poprzez platformę eBilet.pl, na www.prestigemjm.com, Eventim.pl i ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne są również bilety typu Fan Ticket – specjalnie przygotowane pod względem graficznym wejściówki.

Wybieracie się na koncert Manowar?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.