15.03.2016 13:27

Coma zagra w Warszawie ostatni koncert symfoniczny

Łodzianie wystąpią w warszawskim Parku Sowińskiego 11 czerwca 2016. Sprawdźcie ceny biletów.

Coma zagra w Warszawie ostatni koncert symfoniczny
foto: materiały prasowe

Jak przekonują muzycy Comy, będzie to ostatnia szansa, by obejrzeć ich na żywo w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Pożegnalny występ projektu Coma Symfonicznie, który przez ostatnie lata cieszył się wielkim zainteresowaniem, odbędzie się 11 czerwca 2016 roku w Parku Sowińskiego w Warszawie. Otwarcie bram planowane jest na godzinę 18.30, koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 99 zł, która będzie obowiązywać do 15 kwietnia 2016 roku. Do 31 maja będzie można je nabyć za 120 zł, natomiast po 10 czerwca cena wzrośnie o kolejne 10 zł. Wejściówki będą dostępne do kupienia również w dniu koncertu w cenie 140 zł.

Ponad dwugodzinne widowisko, które odbędzie się w Parku Sowińskiego, będzie okazją do wyjątkowej podróży przez dyskografię zespołu. Coma zaprezentuje swoje najważniejsze utwory w aranżacjach z kilkudziesięcioosobowym składem Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego. Podczas koncertu pojawią się numery doskonale znane fanom z wydawnictwa „Symfonicznie”, ale nie tylko.

Przypominamy jak brzmiała tamta płyta:

Coma Symfonicznie wystąpiła po raz pierwszy w czerwcu 2009 roku. Specjalny koncert w towarzystwie Orkiestry Symfoników Gdańskich był dla muzyków spełnieniem marzeń. Kolejne występy z jej udziałem były powtarzane kilkukrotnie w różnych miastach w całej Polsce. Każdy z nich stanowił duże wydarzenie, a bilety na nie rozchodziły się kilka miesięcy wcześniej. Dla tych, którzy nie uczestniczyli w poprzednich koncertach, będzie to ostatnia okazja na nadrobienie zaległości.

Rockowe brzmienie Comy połączone z symfonicznymi aranżacjami zyskało uznanie fanów. Projekt był chwalony za autentyczną współpracę z orkiestrą, która wcale nie wybijała się na pierwszy plan, a grała ramię w ramię z całym zespołem. Od czasu pojawienia się koncertowego wydawnictwa, łodzianie przygotowali również aranżacje symfoniczne utworów z „Czerwonego albumu”, a także starszych kawałków znanych z trasy koncertowej „Power Off”.

Wybieracie się na koncert Comy Symfonicznie?

Jakub Gańko
Tagi: Koncerty Coma