Counting Crows w Polsce. Twórcy "Accidentally in Love" ze "Shreka 2" zagrają w Warszawie

05.10.2021 18:03
Counting Crows w Polsce. Twórcy "Accidentally in Love" ze "Shreka 2" zagrają w Warszawie Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Counting Crows kończą trasę  "The Butter Miracle Tour" w USA. Grupa ogłosiła powrót do Europy  z "Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022".

Trasa składająca się z 26 koncertów rozpocznie się w Helsinkach w House of Culture  28 lutego, zatrzymując się w największych miastach starego kontynentu, by 20 kwietnia dotrzeć aż do  Izraela do Raanana Park Amphitheatre.

Counting Crows w Polsce

Nominowany do nagrody GRAMMY i Oscara Counting Crows od ponad dwóch dekad oczarowuje słuchaczy na całym świecie swoim uduchowionym i zawiłym podejściem do ponadczasowego rock&rolla. Counting Crows wszedł na scenę muzyczną w 1993 roku z multiplatynowym albumem "August and Everything After".

Polecamy

Zespół wydał siedem albumów studyjnych, sprzedając ponad 20 milionów płyt na całym świecie i jest określany jako jeden z najbardziej wyróżniających się zespołów koncertujących na świecie. W 2004 roku grupa Counting Crows nagrała hit "Accidently in Love" znany z filmu "Shrek 2". Natychmiastowy sukces utworu przyniósł zespołowi nominację do Oscara za "Najlepszą oryginalną piosenkę" w 2005 roku, nominację do Złotego Globu do nagrody GRAMMY za "Najlepszą piosenkę napisaną do filmu, telewizji bądź innych mediów".
21 maja 2021 Counting Crows wydali album "Butter Miracle: Suite One"

Counting Crows w Polsce. Data, miejsce bilety

Grupa zagra 13 marca 2022 r. w klubie Stodoła w Warszawie

Przedsprzedaż na stronie zespołu oraz sprzedaż pakietów VIP od 5 października od godz. 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy od 6 października (godz. 10:00). Przedsprzedaż Ticketmaster od 7 października (godz. 10:00). Sprzedaż ogólna ruszy 8 października (godz. 10.00).

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.