11.03.2017 12:01

Cugowscy w Krakowie [GALERIA]

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Piotra, Krzysztofa i Wojciecha Cugowskich w Krakowie, który odbył się 10 marca 2017 roku.

Cugowscy w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Formacja Cugowscy to najnowszy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha tworzących zespół Bracia.

Obecnie zespół startuje z trasą koncertową „Zaklęty krąg”, promującą album. Podczas występu rodzinnej formacji nie zabrakło hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, ani rhythm'n'bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu, a także piosenek Budki Suflera.

Zobaczcie zdjęcia z występu Cugowskich:

Krzysztof Cugowski jest na deskach sceny już od 40 lat. Na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Jego synowie, Piotr i Wojciech Cugowscy, od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia. Mają na swoim koncie cztery płyty, a ich ostatni album w ubiegłym roku pokrył się platyną.

Przez skrzyżowanie muzycznych dróg ojca i synów powstało energetyczne trio Cugowskich, które na początku 2016 roku rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinny band wsparli m.in. muzycy zespołu Bracia. Album „Zaklęty krąg” swoją premierę miał 30 września 2016 roku.

Tagi: Koncerty Bracia Romana Makówka Galeria