Czołówka polskiej sceny ekstremalnej zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]
15.11.2021 15:37
Czołówka polskiej sceny ekstremalnej zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 36 Zobacz zdjęcia
Fot. Antyradio.pl
Czołówka polskiej sceny ekstremalnej zagrała w Krakowie [ZDJĘCIA]
15.11.2021 15:37

Deus Mortem, Stillborn i Impure Declaration zagrali wraz z Rotting Christ w Krakowie.

Deus Mortem, Stillborn oraz Impure Declaration zagrali wspólnie w Krakowie w ramach trasy "Ravens of Dispersion over Poland". Do składu dołączył w roli gwiazdy wieczoru grecki Rotting Christ.

Deus Mortem, Stillborn i Impure Declaration na trasie

Deus Mortem to polski zespół black metalowy z Wrocławia. Mało kto wniósł u nas do muzyki ekstremalnej w ostatnich latach tyle świeżości, nie wychylając się przy tym poza jakże ortodoksyjne ramy gatunku, co oni. Grupą dowdzi Necrosodom znany z takich kapel jak Anima Damnata, Plaga czy Azarath. Deus Mortem promują obecnie swój ostatni studyjny album "The Fiery Blood", który miał swoją premierę 8 grudnia 2020 roku.

Polecamy

Stillborn to podkarpaccy bezwstydni bluźniercy, którzy każdym wydawnictwem udowadniają, że nie bez przyczyny zaliczani są do absolutnej czołówki polskiej sceny ekstremalnej. Podkarpacka grupa wykonuje muzykę z pogranicza black i death metalu. Dyskografię Stillborn zamyka EP-ka "Crave for Killing", która ukazała się 12 marca 2018 roku.
Natomiast Impure Declaration pojawili się na polskiej scenie black/death stosunkowo niedawno i nie pytając się nikogo o zdanie stanęli dumnie w jednym szeregu obok Bestial Raids czy Temple Desecration. Jeśli nazwy takie jak Grave Upheaval, Irkallian Oracle czy Grave Miasma nie są Wam obce - nie możecie przejść obok nich obojętnie - jak mówią o sobie sami: "Jesteśmy znikąd i zmierzamy donikąd".
Koncert zakończył występ Rotting Christ.

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.