Dave Matthews Band w Gdańsku - bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR]

Justyna Kierzkowska
07.10.2015 14:33
Dave Matthews Band w Gdańsku - bilety, godziny, dojazd [INFORMATOR] Fot. materiały prasowe

Koncert amerykańskiej grupy odbędzie się już 28 października 2015 roku. Mamy dla Was zbiór przydatnych informacji dotyczących występu zespołu w trójmiejskiej hali ERGO ARENA.

Dave Matthews Band swoją ostatnią płytę studyjną, „Away from the World”, wydał w 2012 roku. Promowały ją single „Mercy” i „If Only”.

Jeśli wybieracie się na koncert amerykańskiej grupy mamy dla Was niezbędnik koncertowicza.

Otwarcie bram

Otwarcie bram hali ERGO ARENA nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:45. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 19:30.

Parkingi przy hali

Przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i 15 autokarów.
Wjazd na parking kosztuje 20 zł dla samochodów osobowych, 50 zł dla autobusów. Bilety na parking można zakupić w przedsprzedaży, gwarantuje to miejsce na parkingu, oraz niższą cenę (18 zł). Bilety na parking są do nabycia w kasie nr 3 ERGO ARENY oraz za pośrednictwem strony eventim.pl. Przedsprzedaż kończy się 24 godziny przed rozpoczęciem imprezy.

Dojazd

Do hali ERGO ARENA można dojechać Szybką Koleją Miejską (SKM), tramwajem, jak i autobusem (ZTM i ZKM). Szczegółową rozpiskę można znaleźć na stronie www.ztm.gda.pl oraz www.skm.pkp.pl.  

Bilety

Gdzie można zakupić bilety do dnia 28 października 2015 roku?

Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

kup-bilet

Zakup biletów w dniu koncertu

Będzie możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu w wyznaczonym punkcie. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu A1 od godziny 10:00. Będą też czynne kasy numer 2 i 3, które na co dzień obsługuje ERGO ARENA. Ponadto bilety będzie można kupować w sieci salonów Empik na terenie całego kraju, a także w systemie sprzedaży eBilet.

Osoby niepełnosprawne

Dla osób niepełnosprawnych zostały przygotowane sektory: 318 i 324.

Osoby niepełnoletnie

Osoby poniżej 16. roku życia mają prawo uczestniczyć w koncercie tylko pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów. Jeśli chcą samodzielnie uczestniczyć w koncercie muszą posiadać przy sobie podpisaną przez rodziców lub opiekunów zgodę, która będzie zawierała kontaktowy numer telefonu.

Gastronomia na koncercie

W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt na kondygnacji pierwszej oraz punkty mobilne na trzeciej kondygnacji. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach przy wejściach: D3, B3 oraz w pobliżu restauracji CLASSIC. Zostaną one zlokalizowane na zewnątrz obiektu. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione. 

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne (rejestracja koncertu)

Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Uwaga: Nagrywanie wideo przez osoby nieupoważnione z góry na piśmie przez management artysty jest surowo zabronione.

Wykonywanie nagrań audio, do wykorzystania wyłącznie na własny użytek przez fanów, jest dozwolone gdziekolwiek przed sceną, pod warunkiem, że nie powoduje to niedogodności dla innych osób. Nagrywanie musi odbywać się przez mikrofon znajdujący się w urządzeniu nagrywającym.

Wszystkie nagrania muszą być używane wyłącznie do użytku osobistego lub na wymianę. Sprzedaż lub komercjalizacja wszelkich nagrań jest nielegalna i będzie zagrażać przywilejowi nagrywania dla wszystkich.

Punkty medyczne  

Podczas trwania koncertu Dave Matthews Band w hali ERGO ARENA czynne będą punkty medyczne. Zostaną one zlokalizowane przy wejściu C1 oraz na trzeciej kondygnacji.

Bankomaty

Najbliższy hali ERGO ARENA bankomat znajduje się przy ulicy Gospody (około 300 metrów od hali). 

Szatnia

Szatnia jest odpłatna – 2 zł za sztukę, prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Stoisko będzie ulokowane przy głównym wejściu w pobliżu szatni. Płatność tylko gotówką.

Wybieracie się na koncert Dave Matthews Band?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.