09.01.2019 14:27

Dawid Podsiadło ogłosił dodatkowe koncerty trasy "Wielkomiejski Tour"

Sprawdźcie, w jakich miastach macie szansę zobaczyć wokalistę. Dawid Podsiadło dorzucił kilkadziesiąt koncertów.

Dawid Podsiadło
foto: Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS

Dawid Podsiadło cieszy się takim zainteresowaniem, że 31 koncertów w ramach trasy "Wielkomiejski Tour" sprzedał w 4 minuty. Występy odbywają się w ramach promocji płyty "Małomiasteczkowy", która została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i krytyków. Podsiadło został nagrodzony Paszportem Polityki za ten krążek, więc naprawdę rok 2018 może uznać za jeden z lepszych.

Dawid Podsiadło - druga część "Wielkomiejskiego Touru"

Po ogromnym sukcesie "Małomiasteczkowej Trasy" w 2018 Podsiadło ogłosił kolejne koncerty w ramach wcześniej wspomnianej trasy "Wielkomiejski Tour". Wokalista zlitował się nad fanami, którzy nie zdążyli kupić bilety na nadchodzące koncerty i ogłosił dodatkowe występy. W sumie zagra 53 koncerty w 32 miastach oraz mniejszych miejscowościach, w których najmniejsza sala mieści 286 osób. Trasa startuje na początku lutego 2019. Bilety znajdziecie na stronie goodtaste.pl

Podsiadło sprzedaje swój Małomiasteczkowy Kiosk

Album "Małomaisteczkowy" był promowany w bardzo nietypowy sposób. Jeszcze we wrześniu 2018 na oficjalnym profilu wokalisty fani zauważyli tajemniczy numer telefonu. Okazywało się, że po drugiej stronie był Wróżbita Dawid, który podawał nazwę profilu na Instagramie - maloprofilowy. To właśnie tam pojawiły się informacje dotyczące nowej płyty Podsiadły.

W dzień premiery albumu "Małomiasteczkowy" Dawid Podsiadło sprzedawał płytę w kiosku przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Muzyk postanowił wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Małomiasteczkowy Kiosk trafił na charytatywną aukcję WOŚP-u.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Dawid Podsiadło