Dawid Podsiadło ogłosił dodatkowy koncert na trasie akustycznej Leśna Muzyka
11.02.2020 11:27
Dawid Podsiadło ogłosił dodatkowy koncert na trasie akustycznej Leśna Muzyka Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Dawid Podsiadło wyszedł naprzeciw prośbom fanów i dodał kolejny koncert do trasy Leśna Muzyka. Artysta ponownie zagra w Warszawie.

Popularność Dawida Podsiadły w Polsce od lat nie maleje. Muzyk wyprzedaje kolejne trasy koncertowe do ostatnich biletów. Niezależnie od ilości ogłoszonych imprez, w sieci zawsze pojawiają się głosy, że dla kogoś zabrakło upragnionej wejściówki. Artysta stara się zaspokoić potrzeby fanów i co chwila dopisuje do swoich tras kolejne koncerty. Okazuje się, że w ramach Leśnej Muzyki zagra w Warszawie aż trzy razy. 

Dawid Podsiadło zagra dodatkowy koncert w Warszawie

Dodatkowy koncert Dawida Podsiadły odbędzie się na warszawskim Torwarze. Muzyk zagra dla fanów 17 maja 2020 roku akustyczny koncert w ramach trasy Leśna Muzyka. 

Przeczytaj także

Wokalista poinformował o wydarzeniu swoich fanów za pośrednictwem Facebooka:

Dawid Podsiadło w Warszawie. Bilety

Ceny biletów na dodatkowy koncert Dawida Podsiadły póki co nie są znane. Wejściówki na wydarzenie pojawią się w sprzedaży w środę 12 lutego o godzinie 12.00. Bilety będzie można kupić za pośrednictwem strony ebilet.pl.

Zobacz też: Dawid Podsiadło przygotował playlistę swoich ulubionych utworów. Muzyk jest fanem rocka? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.