Dawid Podsiadło ogłosił kolejny koncert stadionowy. Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

25.02.2020 13:21
Dawid Podsiadło ogłosił kolejny koncert stadionowy. Kiedy ruszy sprzedaż biletów? Fot. Jakub Kaminski/East News

Dawid Podsiadło dodał kolejny przystanek na swojej stadionowej trasie koncertowej. Muzyk zapowiedział, że zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Koncerty Dawida Podsiadły nie tracą na popularności od lat i wyprzedają się do ostatniego biletu. Bez względu na to na jak dużych obiektach pojawia się wokalista oraz ile występów planuje, walka o upragnione bilety jest zawsze zażarta. Muzyk rozumie potrzeby swoich fanów. Opisał nawet niedawno na swoim Facebooku historię, w której sam był osobą, której na początku nie udało się kupić wejściówek na występ ulubionego wykonawcy. Nie pomogło wcześniejsze zalogowanie na stronie i odliczanie minut do startu sprzedaży. Artysta wie, jak często spotyka to jego wielbicieli i po raz kolejny postarał się temu zaradzić.

Dawid Podsiadło ogłosił kolejny koncert stadionowy

Muzyk po ogromnym sukcesie koncertu na Stadionie Narodowym postanowił ruszyć w trasę obejmującą największe obiekty w Polsce. Artysta ogłosił fanom, że pojawi się na Stadionie Energa w Gdańsku oraz Stadionie we Wrocławiu. Podsiadło wierzył, że biletów wystarczy dla każdego, jednak wejściówki wyprzedały się w jeden dzień. Artysta stwierdził, że w związku z tym doda do swojego napiętego harmonogramu ostatni występ.

Przeczytaj także

Dawid Podsiadło ogłosił trzeci i ostatni koncert stadionowy w 2020 roku. Muzyk zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Impreza odbędzie się 7 czerwca 2020 roku, a Podsiadło podkreśla na swoim Facebooku, że ma nadzieję, że tym razem naprawdę każdy zdąży kupić upragniony bilet.

Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety

Przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły w Chorzowie dla użytkowników Allegro rusza w środę, 26 lutego, o godzinie 11:00. Maksymalna liczba biletów zakupionych w przedsprzedaży dla jednego użytkownika to 4 sztuki.
Otwarta sprzedaż biletów na koncert na Stadionie Śląskim rozpocznie się czwartek, 27 lutego, o godzinie 11:00, na stronie ebilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to także 6 sztuk.

Zobacz też: Dawid Podsiadło przygotował playlistę swoich ulubionych utworów. Muzyk jest fanem rocka? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.