29.05.2020 09:26

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów i opublikował nagranie ze swojego największego występu

Koncerty stadionowe Dawida Podsiadły zaplanowane na czerwiec tego roku się nie odbędą. Muzyk opublikował nowe daty wydarzeń.

Dawid Podsiadło
foto: TRICOLORS/East News

Pandemia koronawirusa nie oszczędziła nikogo. Artyści masowo byli zmuszeni do odwoływania lub przekładania swoich koncertów. W Polsce nadal obowiązuje zakaz organizowania imprez masowych. Z kolei zgromadzenia wkrótce będą możliwe, jednak wyłącznie na powietrzu, z limitem do 150 osób. W związku z decyzją rządu o nowych datach swoich występów poinformował także Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów stadionowych

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich muzyków młodego pokolenia planował 3 koncerty stadionowe już w czerwcu tego roku. Niestety żaden nie odbędzie się w ustalonym wcześniej terminie.

Koncert
Koncert
Przeczytaj także Jest decyzja w sprawie koncertów i imprez w polskich klubach. Co ustalił rząd?

Koncert w Chorzowie, który miał odbyć się 7 czerwca 2020 na Stadionie Śląskim, został przełożony na 12 czerwca 2021 roku. Gdański występ zaplanowany na 13 czerwca 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, odbędzie się dopiero 5 czerwca 2021 roku. Z kolei impreza we Wrocławiu nie odbędzie się 20 czerwca 2020 roku, a 19 czerwca 2021. Podsiadło zagra na Stadionie Wrocław.

Posłuchaj podcastu

Jak poinformował wokalista:

"

Oczywiście wszystkie Wasze bilety zachowują ważność i liczymy, że będziecie z nami w tych nowych datach. Tradycyjnie szczegóły znajdziecie w mailu od bileterii: jak zachować swój bilet, jak wymienić na voucher i jak zwrócić jeżeli nie chcecie lub nie możecie być z nami w przyszłym roku. "

Na pocieszenie, Dawid postanowił również uczcić 7 lat od wydania swojego pierwszego albumu “Comfort and Happiness”. Z tej okazji muzyk opublikował nagranie utworu "Nieznajomy" ze swojego największego koncertu w karierze, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Nocny Kochanek
Nocny Kochanek
Przeczytaj także Nocny Kochanek zapowiada koncert "Lajw w necie". Sam zdecydujesz ile i czy w ogóle za niego zapłacisz
Tagi: Koncerty Dawid Podsiadło