Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów i opublikował nagranie ze swojego największego występu

29.05.2020 09:26
Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów i opublikował nagranie ze swojego największego występu Fot. TRICOLORS/East News

Koncerty stadionowe Dawida Podsiadły zaplanowane na czerwiec tego roku się nie odbędą. Muzyk opublikował nowe daty wydarzeń.

Pandemia koronawirusa nie oszczędziła nikogo. Artyści masowo byli zmuszeni do odwoływania lub przekładania swoich koncertów. W Polsce nadal obowiązuje zakaz organizowania imprez masowych. Z kolei zgromadzenia wkrótce będą możliwe, jednak wyłącznie na powietrzu, z limitem do 150 osób. W związku z decyzją rządu o nowych datach swoich występów poinformował także Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów stadionowych

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich muzyków młodego pokolenia planował 3 koncerty stadionowe już w czerwcu tego roku. Niestety żaden nie odbędzie się w ustalonym wcześniej terminie.

Przeczytaj także

Koncert w Chorzowie, który miał odbyć się 7 czerwca 2020 na Stadionie Śląskim, został przełożony na 12 czerwca 2021 roku. Gdański występ zaplanowany na 13 czerwca 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, odbędzie się dopiero 5 czerwca 2021 roku. Z kolei impreza we Wrocławiu nie odbędzie się 20 czerwca 2020 roku, a 19 czerwca 2021. Podsiadło zagra na Stadionie Wrocław.

Posłuchaj podcastu

Jak poinformował wokalista:

Oczywiście wszystkie Wasze bilety zachowują ważność i liczymy, że będziecie z nami w tych nowych datach. Tradycyjnie szczegóły znajdziecie w mailu od bileterii: jak zachować swój bilet, jak wymienić na voucher i jak zwrócić jeżeli nie chcecie lub nie możecie być z nami w przyszłym roku.

Na pocieszenie, Dawid postanowił również uczcić 7 lat od wydania swojego pierwszego albumu “Comfort and Happiness”. Z tej okazji muzyk opublikował nagranie utworu "Nieznajomy" ze swojego największego koncertu w karierze, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.