Deafheaven zagra dwa koncerty w Polsce w 2018

Maciej Koprowicz
08.06.2018 12:50
Deafheaven zagra dwa koncerty w Polsce w 2018 Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/EAST NEWS

Najsłynniejszy wykonawca nurtu blackgaze wystąpi w Warszawie i Poznaniu. Promować będzie swój nowy album „Ordinary Corrupt Human Love”.

Deafheaven powstał w 2010 w San Francisco. Zespół tworzy black metal w nowoczesnym wydaniu, łącząc go z wpływami shoegaze’u i postrocka. Taką mieszankę krytycy określili mianem blackgaze, a grupa z Kalifornii jest jednym z twórców tego nurtu w muzyce metalowej.

Grupa wydała trzy albumy studyjne, z których największą popularność zyskał „Sunbather” z 2013. Album już zaliczany jest do klasyki ciężkiego grania. 13 lipca 2018 ukaże się nowy krążek Deafheaven, „Ordinary Corrupt Human Love”, który zapowiada utwór „Honeycomb”.

Deafheaven – koncerty w Polsce w 2018

Dokładnie dwa miesiące po premierze nowego krążka Deafheaven zainauguruje promującą go światową trasę koncertową. Amerykanie rozpoczną ją dwoma koncertami w Polsce. 13 września 2018 zespół zagra w Warszawie, w klubie Hybrydy, a 14 września 2018 w Poznaniu, w klubie U Bazyla. 

Bilety na oba koncerty w cenie 79 zł na stronie pwevents.pl, 84 zł na Biletomat, eBilet, Eventim, Ticketmaster, Ticketclub i w klubie Proxima (koncert w Warszawie) i na Biletomat, eBilet, Eventim, Ticketmaster, Ticketclub, CIM, Rock Long Luck (koncert w Poznaniu) oraz 89 zł w dniu koncertu.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.