Death To All na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCA, BILETY]

08.04.2022 16:38
Death To All na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka

Pod koniec czerwca w Krakowie zagra amerykański Death To All, projekt upamiętniający Chucka Schuldinera, zmarłego ponad 20 lat temu lidera kultowej grupy Death.

Death To All w składzie: Bobby Koelble, Gene Hoglan, Steve DiGiorgio oraz Max Phelps grają, by uczcić pamięć zmarłego Chucka Schuldinera. Muzyk, który był liderem grupy Death, zmarł w 2001 roku.

Death To All na jedynym koncercie w Polsce

W Death To All gra trzech byłych muzyków Death. Podczas krakowskiego koncertu zobaczymy więc basistę Steve’a DiGiorgio (także m.in. w Testament), perkusistę Gene’a Hoglana (Dark Angel, Dethklok, eks-Testament i Strapping Young Lad) oraz gitarzystę Bobby’ego Koelble’a, oraz grającego na drugiej gitarze Chucka Schuldinera.

Polecamy

Chuck Schuldiner, grający na gitarze wokalista i lider Death, zmarł 13 grudnia 2001 roku na nowotwór mózgu. Słynny muzyk miał 34 lata.

Death To All w Polsce. Data, miejsce, bilety

Kapelę zobaczymy 26 czerwca w krakowskim Hype Parku. Bilety dostępne są w cenie od 109 do 119 zł (130 zł w dniu imprezy) na stronie knockoutmusicstore.pl.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.