21.12.2015 11:07

Decapitated, Frontside, Materia i Totem w Krakowie [GALERIA]

Ostatni koncert przed zamknięciem klubu Fabryka odbył się 20 grudnia 2015 roku. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Decapitated, Frontside, Materia i Totem w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówska / Antyradio.pl

Zimowe wieczory nie muszą być wcale chłodne i nieprzyjemne. Potwierdziły to polskie kapele, które zaprezentowały się w ramach wspólnej trasy koncertowej. Na jednej scenie w Krakowie wystąpiły zespoły Decapitated, Frontside, Materia oraz Totem.

Koncert rozpoczął się po godzinie 19:00, zaś zakończył tuż przed północą. Pierwszą kapelą była Materia. Grupa powstała w 2007 roku w Szczecinku, zaś ich pierwszy studyjny krążek „Case of Noise” pojawił się w 2013 roku.

Zobaczcie zdjęcia z ich koncertu:

Następnie pojawił się zespół Totem, który rozpoczął swoją karierę w 2002 roku. Kapela podzieliła się w grudniu 2015 roku swoją najnowszą EP-ką pod tytułem „Limbo”:

Zespół w mgnieniu oka porwał publikę, zresztą sami zobaczcie, jak grupa zaprezentowała się przed krakowską widownią:

Trzecim w kolejności zespołem był Frontside, który rozkręcił dostatecznie już gorącą atmosferę. Oglądając nagranie z koncertu kapeli trudno się nie dziwić, że widowni przypadł do gustu jej występ:

Podczas tych koncertów w klubie panowała świetna atmosfera. Muzycy poszczególnych zespołów zapraszali siebie wzajemnie na scenę, dzięki czemu ten wieczór był naprawdę wyjątkowy dla fanów mocnego grania.

Obejrzyjcie zdjęcia z występu Frontside:

Jako ostatni zagrał Decapitated. Zespół cały czas promuje swój ostatni krążek „Blood Mantra”, który ukazał się w 2014 roku. Oczywiście nie zabrakło utworów ze wcześniejszych płyt czy coveru Slayera „Angel Of Death” pochodzącego z krążka „Reign in Blood”.

Zobaczcie krótki film z koncertu kapeli:

Również zdjęcia z tego wydarzenia oddają atmosferę występu Decapitated:

Wspólna trasa koncertowa zespołów rozpoczęła się 4 grudnia 2015 roku w Warszawie i zakończyła właśnie w Krakowie. To było godne pożegnanie klubu Fabryka.

Byliście na krakowskim koncercie Decapitated, Frontside, Materia oraz Totem?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Decapitated