15.06.2020 10:20

Deep Purple odwołał koncert w Polsce. Co z zakupionymi biletami?

Z powodu pandemii koronawirusa, Deep Purple odwołał trasę koncertową zaplanowaną na 2020 rok. Polski koncert został przełożony na 2021.

Deep Purple
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

2020 jest kiepskim rokiem dla fanów muzyki. Wszystko przez pandemię koronawirusa, z powodu której odwołano sporą część koncertów. Niestety kolejny zagraniczny zespół odwołał swój występ w Polsce.

Deep Purple odwołał koncert w Polsce. Co z zakupionymi biletami?

Deep Purple miał zagrać 14 października 2020 w łódzkiej Atlas Arenie, ale tak się nie stanie. Zespół odwołał trasę koncertową zaplanowaną na 2020 rok i przełoży koncerty na 2021 rok. Polski koncert odbędzie się 13 października 2021 w łódzkiej Arenie Atlas. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność, istnieje również możliwość zwrotu wejściówek. Przeczytajcie oświadczenie organizatorów. 

Deep Purple
Deep Purple
Przeczytaj także Deep Purple nie przechodzi na emeryturę. Zespół zdradził tytuł i datę premiery nowej płyty

Na koncercie usłyszymy piosenki z nowego albumu "Whoosh!”, kóty ukaże się 12. czerwca 2020. Deep Purple po raz trzeci połączyli siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, który zaprosił zespół do Nashville, aby stworzyć i nagrać nowe utwory. Efektem jest najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli.

Tagi: Koncerty Deep Purple