19.06.2018 12:10

Deep Purple w Krakowie 2018: Kto zagra jako support?

Sprawdźcie, jaka kapela zaprezentuje się przed Deep Purple 1 lipca 2018.

Deep Purple
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od prawie 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt.

Formacja jednak postanowiła wybrać się na emeryturę. W ramach pożegnalnej trasy „Too Long Goodbye Tour” zespół już dwukrotnie odwiedził Polskę (w maju 2017 w Łodzi i Katowicach). Na tym jednak nie koniec, bowiem Deep Purple jeszcze raz zagra w naszym kraju. Koncert odbędzie się 1 lipca 2018 w Tauron Arenie w Krakowie.

Deep Purple w Krakowie - kto zagra jako support?

Jako support zagra polska rockowa formacja 1one, która powstała w 2011 roku. Kapela ma za sobą występy m.in. na Impact Festival, Metal Hammer czy jako support Black Label Society. Zespół może pochwalić się również 2 krótkimi trasami koncertowymi po USA. 1one wydał dotychczas 2 płyty, a debiutancka „Njoyin” ukazała się w 2012 roku.

Deep Purple w Krakowie - bilety

Wejściówki na koncert legendy rocka możecie kupić od 190 złotych na ebilet.pl

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Deep Purple