Deep Purple w Łodzi [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
26.10.2015 09:44
Deep Purple w Łodzi [GALERIA] Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Grupa Deep Purple przyjechała do Polski i zagrała w Atlas Arenie 25 października 2015 roku. Zobaczcie, jak było na koncercie w Łodzi! 

Brytyjczycy promują aktualnie swój najnowszy album „Now What?!” i to właśnie utwory głównie z tej płyty zaprezentowali podczas koncertu. Jednak nie zabrakło również singla „Smoke On The Water”. Zespół zagrał też fragment polskiego hymnu oraz kilku utworów Chopina.

Sprawdźcie, jak było w Atlas Arenie.

Przed koncertem można było zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do całego wydarzenia. Kilka godzin później w Atlas Arenie zgromadziło się prawie 10 tysięcy widzów.

W połowie października 2015 roku Deep Purple zapowiedział wydanie płyty w 2016 roku. Muzycy chcą wejść do studia w połowie stycznia 2016. Nowy album będzie 20. w dyskografii kapeli.

Don Airey, klawiszowiec grupy, w specjalnym wywiadzie dla Antyradio.pl opowiedział o ostatnich dokonaniach jego obecnej grupy, czyli koncertowych albumach „From The Setting Sun... (In Wacken)” i „…To The Rising Sun (In Tokyo)”. Instrumentalistę o tak bogatym dorobku spytaliśmy także o jego muzyczne początki i poznaliśmy powód, dla którego wszedł w świat rocka zamiast klasyki lub jazzu.

Byliście na koncercie Deep Purple?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.