09.11.2018 13:06

Devin Townsend wystąpi w Polsce w 2019

Muzyk zapowiedział koncert w naszym kraju. Kiedy polscy fani zobaczą na żywo Devina Townsenda?

Devin Townsend zagra w Polsce w 2019
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Muzyk ma ostatnio pełne ręce roboty. Po tegorocznym rozwiązaniu Devin Townsend Project, Devin w pełni skupił się na nowym zwrocie w swojej karierze i obecnie pracuje nad kolejnym studyjnym krążkiem ”Emapth”, którego premiera jest przewidywana na drugi kwartał 2019 roku.

Nowa płyta to również nowa trasa koncertowa. W ramach wydarzenia An Evening With Devin Townsend zobaczymy muzyka na koncercie w Polsce. Devin Townsend zagra 5 kwietnia 2019 w Warszawie w klubie Stodoła.

Devin Townsend w Polsce - bilety

Wejściówki na koncert będziecie mogli kupić od 12 listopada 2018 od godziny 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl.

foto: materiały prasowe

Na przestrzeni kariery Devina Townsenda można zauważyć jedną stałą: zmianę. Zaczynając od Sex & Religion, w którym był frontmanem, przez przełomową solową płytę „Terria”, wcielenie w klimatach country rocka w Casualties of Cool kończąc na albumie „Transcendence” i ostatnio wydanym „Ocean Machine: Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv”, kanadyjski muzyk daje jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany monotematycznością. Już w kwietniu 2019 polska publiczność przekona się, jak materiał artysty prezentuje się na żywo.
 

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty