Disturbed wraca do Polski. "The Sound of Silence" ponownie zabrzmi w Gdańsku

04.11.2019 10:53
Disturbed wraca do Polski. "The Sound of Silence" ponownie zabrzmi w Gdańsku Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER

Ekipa Davida Draimana wraca do Polski w 2020 roku. Koncert Disturbed na pewno ucieszy liczne grono polskich fanów grupy.

Disturbed wróci na jedyny koncert do Polski w 2020 roku. Grupa w składzie: David Draiman, Dan Donegan, Mike Wengren i John Moyer ogłosiła kolejny koncert w naszym kraju.

Disturbed w Polsce w 2020 roku

Multiplatynowi giganci hard rocka z Chicago zagrają w szczególnym miejscu. Piosenka "The Sound of Silence", która stała się niefomalnym hymnem upamietnajacym śmierć Paweła Adamowicza, ponownie zabrzmi w Gdańsku.

Zespół odniósł rzadko spotykany sukces, debiutując na pierwszym miejscu notowania Billboard Top 200 pięcioma kolejnymi albumami studyjnymi, co podniosło ich do rangi zespołu Metallica, która dotychczas dokonała tego jako jedyny inny zespół hard rockowy w historii tego notowania.

Przeczytaj także

Disturbed powróci do Polski w ramach "Evolution World Tour" jednak jak twierdzą muzycy, na koncertach usłyszymy nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu - w secie znajdzie się między innymi "Down With The Sickness", "Inside The Fire" czy wspomniane "The Sound Of Silence".  

Koncert Disturbed w Polsce - bilety

Zespół wystąpi w Polsce w ramach trasy "Evolution Tour" już 16 czerwca 2020 roku w ERGO Arenie w Gdańsku.

Bilety na koncert Disturbed  trafią w ogólnej sprzedaży już za kilka dni.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 6 listopada 2020 o 10.00 i potrwa do 8 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 7 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 8 listopada do 10.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 8 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Zobacz również: Ghost ogłosił koncert w Polsce w 2019. Wiemy, kto zagra przed zespołem

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.