Dodatkowy koncert Killswitch Engage w Krakowie

Aleksandra Degórska
19.02.2018 13:21
Dodatkowy koncert Killswitch Engage w Krakowie Fot. materiały prasowe

Pionierzy gatunku metalcore postanowili przygotować dla swoich polskich fanów nie lada niespodziankę.

Z uwagi na duże zainteresowanie koncertem w Warszawie, grupa odwiedzi nas w tym roku aż dwa razy. Dodatkowy koncert grupy odbędzie się 14 czerwca 2018 w krakowskim Klubie Kwadrat. Wcześniej ogłoszony show, będzie miał miejsce 19 czerwca 2018 w Warszawskim Klubie Proxima.

Muzycy zdobyli popularność po wydaniu płyty „The End of Heartache” w 2004 roku. Album znalazł się na 21. miejscu na liście Billboard 200. Do grudnia 2007 roku sprzedał się w nakładzie 500 000 egzemplarzy i pokrył się złotem.

Grupa słynie ze spektakularnych koncertów, podczas których nie brakuje sporej dawki poczucia humoru. Killswitch Engage ma również niecodzienne pomysły marketingowe. Może o tym świadczyć pakiet „Incarnate Pizza Box” dodawany do sprzedaży wraz z ostatnia płytą. Oprócz płyty znajdowało się w nim również pudełko na pizzę, fartuch, opakowanie na chipsy, łata oraz specjalna koszulka z logo kapeli.

Bilety na koncert Killswitch Engage

Wejściówki na to wydarzenie w cenie 99 złotych dostępne są pod tym linkami:

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.