Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

13.10.2021 17:27
Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka / Anrtyradio.pl

Dog Eat Dog przyjadą do Polski w ramach trasy "Play Games 25 Year Anniversary Shows". Sprawdź szczegóły koncertów!

W Polsce Dog Eat Dog bywa regularnie i zawsze zostawia po sobie niezapomniane wrażenie. Niektóre z tych polskich występów z pewnością na trwałe zapiszą się w historii grupy. Choćby ten z 2011 na Przystanku Woodstock przed kilkuset tysiącami szalejących fanów.

Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polscew 2021

Załoga Dog Eat Dog słynie z optymizmu i zaraźliwej energii, którą epatuje na koncertach. Ich styl muzyczny nie zmienia się od 1990 roku, kiedy zespół powstał. Obecny podstawowy skład kapeli to: John Connor (wokal), Dave Neabore (gitara basowa, chórki), Brandon Finley (perkusja) i Roger Haemmerli (gitara). Na koncercie zespół powiększa się o jeszcze kilku muzyków, w tym oczywiście o saksofonistę.

Polecamy

Dog Eat Dog, czyli twórcy takich hitów "No Fronts", "Who’s The King" czy "Rocky" wracają do Europy na trasę z okazji 25-lecia albumu "Play Games".

Dog Eat Dog na dwóch koncertach w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Zespół zagra 30 listopada w warszawskiej Progresji oraz 1 grudnia 2021 we wrocławskiej Akademii. Bilety kupicie na stronie Winiary Bookings oraz w dobrych bileteriach.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.