Dream Theater w Katowicach [GALERIA]

Aleksandra Degórska
17.05.2017 11:10
Dream Theater w Katowicach [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół wystąpił 16 maja 2017 w katowickim Spodku. Zobaczcie, jak kapela zaprezentowała się przed polską publicznością.

To była już czternasta wizyta zespołu w naszym kraju i tym razem formacja pojawiła się w ramach specjalnej trasy Images, Words & Beyond zorganizowanej z okazji okrągłej rocznicy wydania płyty „Images and Words” z 1992 roku.

Wszyscy widzowie mieli miejsca siedzące i koncert składał się z dwóch części. Podczas pierwszej kapela zagrała numery z różnych krążków i zaskoczyła fanów wykonując fragment „Enter Sandman” Metalliki podczas utworu „As I Am”. Każdy z muzyków grał swoje solo i piorunująco wypadł perkusista Mike Mangini.

Podczas drugiej części fani mogli usłyszeć cały materiał z krążka „Images and Words”. Jak wyznał Jordan Rudess w specjalnym wywiadzie dla Antyradio.pl jest to najbardziej ekscytujący moment dla słuchaczy - tak też było podczas katowickiego koncertu.

Obejrzyjcie zdjęcia z tego wydarzenia:

Zerknijcie również na fragment zapisu z tego koncertu:

Występ był bardzo dobrze nagłośniony i fani mogli zobaczyć świetną oprawę świetlną. W sumie koncert trwał około 3 godziny.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.