Duff McKagan wystąpi w Polsce w 2019

23.04.2019 10:32
Duff McKagan wystąpi w Polsce w 2019 Fot. AP/East News

Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli zobaczyć basistę Guns N' Roses na żywo w naszym kraju!

Basista Guns N' Roses znalazł czas, by stworzyć solowy krążek zatytułowany "Tenderness", którego premiera odbędzie się 31 maja 2019. Nowa płyta to dobry pretekst do wybrania się w trasę koncertową. Muzyk wystąpi również w Polsce.

Duff McKagan wystąpi w Polsce w 2019 - bilety

Duffa McKagana zobaczymy 22 sierpnia 2019 w Warszawie w klubie Stodoła. Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od 26 kwietnia 2019 od 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy 15 kwietnia 2019 o 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy 24 kwietnia 2019 o 10.00 i zakończy się w piątek o godz. 9:00.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DUFFA MCKAGANA <<

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Duff McKagan z nową solową płytą

Album "Tenderness" został wyprodukowany przez niedawnego zdobywcę Grammy, Shootera Jenningsa i pokazuje refleksje McKagana nad podróżami razem z Guns N’ Roses podczas trasy Not In This Lifetime. W obliczu zawodu, gniewu, strachu, zamieszania i podziałów w tym burzliwym czasie dla całego świata, McKagan swoją frustrację przelał na piosenki tworzące zharmonizowaną całość:

Sesje nagraniowe do tego albumu sprawiły, że ponownie się zebraliśmy, po raz pierwszy od nagrania Use Your Illusion, The Suicide Horn Section, z udziałem mojego brata Matta McKagan na puzonie, wybitnego Chucka Findlaya na trąbce i niesamowitego Briana Scanlonema na saksofonie. Podczas ostatniego dnia nagrywań, przyszli do studia i stworzyli niesamowitą linię melodyczną sekcji dętej do "Don’t Look Behind You". Nigdy nie zapomnę tego momentu kulminacyjnego, kiedy muzyka Matta i The Suicide Horns połączyła się z głosem Watersa, razem z Shooterem mieliśmy gęsią skórkę.

McKagan 30 maja 2019 rozpocznie trasę koncertową w Filadelfii, zaś polski koncert będzie pierwszym europejskim występem w ramach tego tournée.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.