Eagles of Death Metal w listopadzie w Polsce

Małgorzata Wierzejewska
06.07.2015 14:22
Eagles of Death Metal w listopadzie w Polsce Fot. ZB2767_208562_0009/ East News

Eagles of Death Metal 28 listopada 2015 roku zagra w Mega Clubie w Katowicach. Impreza odbędzie się pod patronatem Antyradio.pl. Poznajcie szczegóły!

Król garażowego grania, Eagles of Death Metal, ponownie przyjedzie do Polski! Na koncercie w Katowicach zespół będzie promować swoją nową płytę, która ukaże się 2 października 2015 roku. Czwarty album grupy, z którego pochodzi znany Wam już kawałek „Complexity” będzie nosił tytuł „Zipper Down”.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Nowa płyta Eagles of Death Metal to 11 kawałków. Wszystkie zostały zarejestrowane w kalifornijskim Pink Duck Studios. Cała płyta instrumentalnie i wokalnie była nagrana od początku do końca tylko przez dwóch muzyków - Josha Homme'a i Jessego Hughesa, a dodatkowo ten pierwszy odpowiada za produkcyjną stronę „Zipper Down”. Muzycy komentują ten album w bardzo ciekawy sposób.

W niezależnym badaniu, czterech z trzech lekarzy twierdzi, że „Zipper Down” to prawdziwy orgazm dla uszu. I my im wierzymy.

Zespół zaistniał w 1998 roku i, do tej pory może poszczycić się trzema longplayami. Ostatni z nich, „Heart On”, wspiął się na wysokie miejsca światowych list sprzedaży.

Eagles of Death Metal współpracował z takimi muzykami jak Dave Grohl, QOTSA czy Mark Lanegan. Ostatni klubowy koncert w Polsce zagrał w 2009 roku.

Organizatorami koncertu Eagles of Death Metal w Polsce są agencje P.W. Events i Go Ahead. Bilety, które kosztują odpowiednio 95, 105 i 115 złotych można kupić między innymi za pośrednictwem stron Ticketpro.pl, Ebilet.pl, czy Eventim.pl.

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.