20.11.2015 16:24

Editors na dwóch koncertach w Polsce - Warszawa wyprzedana

Brytyjski zespół będzie promował u nas swój piąty album, „In Dream”. Występ w Warszawie jest już wyprzedany, wciąż jednak można kupować bilety na koncert w Poznaniu.

Editors na dwóch koncertach w Polsce - Warszawa wyprzedana
foto: materiały prasowe

Editors wystąpi 10 grudnia 2015 roku w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Bilety do Progresji nie będą już dostępne ani w przedsprzedaży, ani w dniu koncertu. Wejściówki do Poznania wciąż można nabyć m.in. na stronie go-ahead.pl w cenie 110 zł.

Zespół regularnie odwiedza nasz kraj - wielokrotnie można go było zobaczyć w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, a także na najważniejszych festiwalach na świecie, m.in. w Glastonbury i w Reading. Muzycy zdobyli powszechne uznanie dzięki albumom „The Back Room”, „An End Has A Start”, „In This Light And On This Evening” oraz „The Weight of Your Love” z 2013 roku.

Najnowszy krążek Editors to „In Dream” z października 2015 roku. Album zebrał bardzo pozytywne recenzje i zawojował listy przebojów zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. To pierwsza płyta wyprodukowana samodzielnie przez muzyków. Do miksowania materiału zaproszono Alana Mouldera, który współpracował już m.in. z Nine Inch Nails, My Bloody Valentine i The Smashing Pumpkins.

Na koncertach w Warszawie i Poznaniu zespół skupi się na ogrywaniu najnowszego materiału. Niewątpliwie usłyszymy takie kawałki jak „No Harm”, „Marching Orders” i „Life Is a Fear”. Nie zabraknie też na pewno największych przebojów z poprzednich płyt Editors: „Munich”, „An End Has a Start” czy „Papillon”.

Wybieracie się na koncert Editors?

Jakub Gańko
Tagi: Koncerty Editors