Editors zagra koncerty w Polsce w 2020 promując nowy album

05.09.2019 10:56
Editors zagra koncerty w Polsce w 2020 promując nowy album Fot. shutterstock.com

Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów na koncert Editors.

Editors ogłosił wydanie nowej płyty oraz trasę koncertową. Nadchodzące wydanie nowego albumu Editors "Black Gold" z największymi hitami zespołu, jest kontynuacją dotychczasowej 15-letniej kariery zespołu. Album zostanie wydany 25 października 2019.

Editors zagra w Polsce w 2020 - data, miejsce, bilety

Wydanie nowej płyty to dobry pretekst, żeby wybrać się w trasę koncertową. Editors odwiedzi w 2020 roku Polskę i zagra 4 lutego w klubie Studio w Krakowie oraz 5 lutego na Torwarze w Warszawie. Bilety można kupić za pośrednictwem strony organizatora Live Nation.pl oraz Ticketmaster.pl.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Album"Black Gold" będzie zawierać 13 utworów z 6 albumów studyjnych, a także 3 zupełnie nowe piosenki: "Upside Down", hymn festiwalowy "Frankenstein" oraz tytułowy utwór "Black Gold".

Przeczytaj także

Zdjęcie na okładkę Black Gold zostało wykonane przez nagradzanego fotografa Nadava Kandera, a okładkę albumu zaprojektował znany grafik Tom Hingston (Massive Attack, Chemical Brothers, The Rolling Stones). Album będzie również dostępny w luksusowej wersji 2CD, która zawiera drugą płytę z ośmioma wersjami stripped-back utworów z katalogu zespołu zatytułowanego "Distance: The Acoustic Recordings".

Editors "Black Gold": Tracklista

 1. Frankenstein
 2. Papillon
 3. Munich
 4. Sugar
 5. Hallelujah (So low)
 6. An End Has A Start
 7. Upside Down
 8. Bullets
 9. Ocean Of Night
 10. No Harm
 11. Smokers Outside Hospital Doors
 12. A Ton Of Love
 13. Magazine
 14. The Racing Rats
 15. Black Gold
 16. No Sound But The Wind

Od debiutanckiego albumu "The Back Room", nominowanego do prestiżowej nagrody Mercury Prize, przez debiutujący jako #1 album "An End Has a Start", pokryty platyną "In This Light and On This Evening", pełen rozmachu, "The Weight of Your Love", nastrojowy "In Dream", po szósty album "Explosive Violence" z 2018 roku, Editors nie zwolnił tempa i nie uznał kompromisów. Być może jest to klucz do ich długowieczności. Bez wątpienia zawdzięczają ją także rzeszom oddanych fanów, zarówno we własnym kraju, jak i za granicą, którzy przychodzą na wyprzedane koncerty w Wielkiej Brytanii, Europie i poza nią, a także na festiwale muzyczne, takie jak Werchter Classic Festival 2018 w Belgii, na którym wystąpili z takimi zespołami jak Kraftwerk i The National.

Zobacz także: Zobacz klip Editors do singla "Magazine"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.