Enter Shikari na 3 koncertach w Polsce
Robert Skowronski
06.07.2015 12:01
Enter Shikari na 3 koncertach w Polsce Fot. Facebook.com

Zespół pokochał polską publiczność, gdyż ogłosił kolejne daty występów w naszym kraju. Kiedy i gdzie Anglicy porażą nas swoją mieszanką elektroniki i ciężkich gitar?

W 2015 roku mieliśmy już okazję posłuchać Enter Shikari na żywo, ale jak wiadomo „od przybytku głowa nie boli”, dlatego okazja do zobaczenia zespołu powtórzy się i to trzykrotnie. Grupa wystąpi 27 września 2015 roku w Gdańsku w klubie Parlament, 28 września w Warszawie w klubie Proxima oraz 29 września we Wrocławiu w klubie Alibi.

Jesienna trasa promować będzie ostatni album grupy, czyli „Mindsweep”. Zespół podzielił się tą informacją za pośrednictwem swojego fanpage'a.

Ceny biletów będą wynosić 79 zł / 90 zł. Trafią one do sprzedaży 8 lipca 2015 roku.

Czekamy z niecierpliwością i zachodzimy w głowę, czy grupa pozwoli sobie na wykonanie nie tylko części materiału z ostatniego krążka, ale również swojej wersji motywu z „Gry o tron” czy tez coveru zespołu Muse.

Rou Reynolds, wokalista Enter Shikari zachwala krążek „Mindsweep” mówiąc o nim, że;

Ten album jest o wiele bardziej zróżnicowany niż poprzednie, zwłaszcza wokalnie. Głównie dlatego, że zyskaliśmy pewność siebie. Melodia i agresja zawszę będą najważniejsze w naszej muzyce.

Wybieracie się na polskie koncerty Enter Shikari?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.