17.06.2018 22:11

Europe na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 [GALERIA]

Mamy dla Was zdjęcia z koncertu szwedzkiej grupy. Obejrzyjcie, jak na festiwalu zaprezentował się zespół Europe.

Europe na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 nie zabrakło gwiazd, które mają wielu wielbicieli mocniejszego grania. Na imprezie wystąpił m.in. Carlos Santana, zaś 16 czerwca 2018 odbył się koncert grupy Europe.

Zespół to jeden ze skandynawskich grup, którym udało się zachwycić słuchaczy z całego świata. Działająca od blisko czterech dekad grupa nie spoczywa na laurach, wciąż koncertuje i wydaje kolejne albumy - ostatni z nich, „Walk the Earth”, ukazał się w październiku 2017 roku. Zespół występował w Polsce kilkakrotnie, ostatnio zagrał w listopadzie 2015 roku w warszawskim klubie Progresja.

Europe na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Zobaczcie zdjęcia z tego koncertu:

Tego samego dnia na jednej scenie pojawiła się również czołówka polskiego punk rocka. Artyści wystąpili w ramach projektu Punk Alive, który wpisuje się w cykl wydarzeń celebrujących 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Od 2010 roku na scenie Tauron Life Festival Oświęcim pojawiło się wiele polskich gwiazd i artystów światowego formatu, m.in. Scorpions, Elton John, Queen i Adam Lambert czy Soundgarden.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Europe Romana Makówka Galeria