Europe na jedynym koncercie w Polsce!

Magda Słomka
11.05.2015 11:56
Europe na jedynym koncercie w Polsce! Fot. GERARD / REPORTER / East News

Zespół wystąpi 3 listopada 2015 roku w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Czy usłyszymy „The Final Countdown” na żywo?

Szwedzka grupa promuje krążek „War Of Kings”, który ukazał się 6 marca 2015 roku. Europe zawita do Polski w ramach drugiej części tournee.

Co o albumie powiedział wokalista, Joey Tempest?

„War of Kings” to płyta, którą chcieliśmy nagrać od czasów, gdy byliśmy dziećmi i słuchaliśmy takich zespołów jak Zeppelin, Purple czy Sabbath. Kiedy usłyszeliśmy jak Dave Cobb wspaniale wyprodukował płytę Rival Sons, po prostu musieliśmy z nim pracować. Nasza przygoda ciągle trwa.

Krążek powstał w tym samym składzie, w jakim zespół nagrał przebój „The Final Countdown”: Joey Tempest, John Norum, John Leven, Mic Michaeli i Ian Haugland. To właśnie ci muzycy pojawiają się na koncertach promujących płytę, niewykluczone więc, że publiczność będzie miała okazję największy hit kapeli na żywo już w listopadzie. Tymczasem przypomnijcie sobie, jak wyglądają teledyski do tytułowego singla „War Of Kings” oraz kawałka „Days of Rock’n’Roll”!

EUROPE
+ support
3.11.2015 r. – Warszawa, Progresja Music Zone, godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 19.00
Bilety już w sprzedaży!

Ceny biletów:
110 zł - w przedsprzedaży
130 zł - w dniu koncertu

Bilety do nabycia na stronach:
www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl i www.biletin.pl.

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.