Europe zagra na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Aleksandra Degórska
27.03.2018 14:16
Europe zagra na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 Fot. shutterstock

Organizatorzy ogłosili kolejnego artystę, którego zobaczymy już niebawem na letnim festiwalu.

Dziewiąta edycja Tauron Life Festival Oświęcim 2018 odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018. Pierwszym ogłoszonym headlinerem stał się Carlos Santana, kolejno podano, że na imprezie zobaczymy Alvaro Soler, Blue Cafe oraz Vera Jonas Experiment.

Fani mocniejszych brzmień jednak ucieszą się na wiadomość, że na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 wystąpi Europe. Organizatorzy ogłosili również, że na festiwalu pojawi się L.U.C. razem z orkiestrą Rebel Babel i specjalnymi gośćmi.

Europe na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Po dwóch latach od ostatniego koncertu Europe wraca do Polski ze swoimi największymi hitami i zupełnie nowym materiałem. Formacja zagra w sobotę. Tysiące osób pod sceną w Oświęcimiu będą miały okazję odśpiewać przebój „The Final Countdown”, ale szwedzki zespół zaprezentuje także nowe kompozycje z płyty „Walk the Earth” wydanej w październiku 2017.

foto: Romana Makówka / Antyradio.pl Fot. foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

L.U.C. na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Tego samego dnia festiwalowicze będą mogli obejrzeć występ Rebel Babel i L.U.C.-a oraz jego gości: Marka Piekarczyka, Vienia, Bisza i Sarsy. W szeregach towarzyszącej im kilkudziesięcioosobowej orkiestry zagrają m.in. muzycy z Bigbandu Dachau.

Tauron Life Festival Oświęcim - bilety

Wejściówki do kupienia na stronie eventim.pl i lifefestival.pl.

Od 2010 roku na scenie Tauron Life Festival Oświęcim pojawiło się wiele polskich gwiazd i artystów światowego formatu, m.in. Scorpions, Elton John, Queen i Adam Lambert czy Soundgarden.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.