Fan oświadczył się na koncercie Paula McCartneya w Krakowie

Aleksandra Degórska
04.12.2018 10:51
Fan oświadczył się na koncercie Paula McCartneya w Krakowie Fot. Rob Grabowski/Invision/AP/East News

Podczas krakowskiego koncertu Paula McCartneya doszło do nietypowej sytuacji - muzyk spełnił życzenie pewnego fana, który chciał oświadczyć się swojej dziewczynie na scenie.

Panowie często się starają, żeby oświadczyny były naprawdę spektakularne. Jeżeli jesteś fanem jakiegoś zespołu, to całkiem dobrym pomysłem wydają się oświadczyny na koncertach ulubionej kapeli. Tak też się stało chociażby na występach Red Hot Chili Peppers czy Asking Alexandria. Do takiej sytuacji doszło również podczas koncertu Paula McCartneya w Krakowie 3 grudnia 2018.

Oświadczyny na koncercie Paula McCartneya w Krakowie

Jak zwrócić uwagę muzyka? Najlepiej wybrać się na koncert z wielkim transparentem. Tak zrobił pewien Słowak Martin, który chciał oświadczyć się na scenie swojej dziewczynie Michelle (jeden z hitów The Beatles nazywał się właśnie "Michelle").

Paul McCartney zauważył mężczyznę z transparentem i zaprosił parę na scenę. Muzyk kazał chłopakowi klęknąć i... dziewczyna powiedziała tak. Można się łatwo domyślić, jak na takie wydarzenie zareagowała publiczność zebrana na koncercie. 

Zobaczcie nagranie z oświadczyn na występie Paula McCartneya:

Oświadczyny na koncertach

Niestety takie niespodzianki nie zawsze się udają. Na koncercie kapeli The Front Bottoms w The House of Blues w Lake Buena Vista kobieta nie chciała przyjąć zaręczynowego pierścionka... może oświadczyny przed tak ogromną ilością ludzi mocno ją zestresowały?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.