03.08.2017 22:05

Fani podczas pierwszego dnia 23. Przystanku Woodstock 2017 [GALERIA]

Przystanek Woodstock wystartował po raz 23.! Zobaczcie, jak bawią się ci, którzy przyjechali do Kostrzyna nad Odrą.

Fani podczas pierwszego dnia 23. Przystanku Woodstock 2017 [GALERIA]
foto: Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Jurek Owsiak dał sygnał i... 23. Przystanek Woodstock wystartował pełną parą! 3 sierpnia 2017 na koncertowych scenach można było na żywo zobaczyć i posłuchać występu m.in. grupy Łąki Łan, która miała już przyjemność grać w Kostrzynie nad Odrą w 2010 i 2011 roku, zespołu Oddział Zamknięty oraz Trivium. Publiczności zaprezentował się także The Kyle Gass Band, który można było także oglądać 30 kwietnia 2017 w warszawskim klubie Beerokracja. 

Najważniejszą część festiwalu stanowią jednak goście, którzy przyjeżdżają z całej Polski, żeby wspólnie bawić się i radośnie spędzić czas w gronie znajomych i letniej muzyki. Wielu z nich nie wyobraża sobie imprezy bez szalonych, ręcznie robionych strojów. Zobaczcie, kogo udało nam się uwiecznić w obiektywie aparatu!

Na początku lutego organizatorzy ujawnili także, że na scenie w Kostrzynie nad Odrą pojawią się brytyjska grupa Slaves i założony w 1986 roku amerykański zespół Prong. Do ogłoszonych wcześniej kapel dołączyły Wilki oraz The Bloody Beetroots, a na początku marca 2017 okazało się, że na festiwalu będzie można również usłyszeć Domowe Melodie i The Dead Daisies & Orkiestrę Filharmonii Gorzowskiej oraz Dub Inc., Blues Pills i Tabu. Na kolorowej scenie w Kostrzynie nad Odrą pojawią się też Mando Diao i Clock Machine. Jedną z gwiazd festiwalu będą amerykański House of Pain, brytyjski Archive,  Counterfeit, jak również New Model Army.

Organizatorzy pod koniec kwietnia 2017 ogłosili również, że na Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock wystąpią: Speaker First z Indonezji, RSC, Mesajah, LemON, Zdrowa Woda oraz Roan z chińskim muzykiem Da Shu.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival Galeria