27.02.2019 15:14

Festiwal muzyki filmowej Kraków 2019: Kiedy, gdzie, bilety, ceny

Festiwal Muzyki Filmowej należy do jednych z najważniejszych wydarzeń na świecie. W tym roku festiwal odbędzie się w maju. W jakiej cenie są bilety i kiedy dokładnie odbędzie się FMF?

Festiwal Muzyki Filmowej 2019
fot: Jan GRACZYNSKI/East News

Festiwal Muzyki Filmowej jest organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe i RMF Classic. Wydarzenie jest zaliczane do najważniejszych na świecie i każdego roku zaprasza wybitnych twórców muzyki filmowej. Istotne jest unikalne połączenie wysokiej jakości kompozycji prezentowanych na żywo w połączeniu z obrazem. Wydarzenie zrzesza najróżniejszych odbiorców, co sprawia, że nie ma sobie równych.

Na festiwalu gościło już wielu zdobywców Oscara, m.in.: Hans Zimmer, Elliot Goldenthal, Tan Dun, Howard Shore, Jan AP Kaczmarek. To niepowtarzalna okazja do spotkania swoich idoli. Wydarzenie sprowadza nie tylko kompozytorów, ale także reżyserów, a co za tym idzie, miłośników filmu.

Gladiator
Gladiator
Przeczytaj także Top 10: Najlepsi kompozytorzy muzyki filmowej wszech czasów

Festiwal Muzyki Filmowej 2019: Kiedy?

Festiwal Muzyki Filmowej 2019 odbędzie się w Krakowie i rozpocznie się już 15 maja i potrwa do 19 maja 2019 roku. Jest to już 12. edycja tego fantastycznego festiwalu. Na deskach sceny wystąpiło już ponad 600 artystów, którzy grali na ponad 700 instrumentach. Warto uczestniczyć chociaż raz w takim wydarzeniu, bo atmosfera, która tam panuje, jest niepowtarzalna.

Festiwal Muzyki Filmowej 2019: Gdzie kupić bilety?

Bilety można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl. Ceny biletów wahają się w granicach od 320 złotych do 500 złotych i umożliwiają wejście na wszystkie dni i koncerty festiwalu za wyjątkiem koncertu Dance2Cinema. Miłośnicy muzyki filmowej mogą liczyć na wiele emocji.

Zobacz także: >>10. edycja Męskiego Grania rozpoczeta<<

Karolina Woźniak
Tagi: Koncerty Muzyka