17.10.2018 17:20

Fish zagrał w Krakowie [GALERIA]

Muzyk wystąpił 16 października 2018 w krakowskim klubie Kwadrat. Zobaczcie, jak było na koncercie Fisha.

Fish zagrał w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Fish doskonale znany jest w Polsce zarówno z występów z Marillion jak i ze swojej solowej działalności. Muzyk lubi wracać do naszego kraju, gdzie witany jest zawsze życzliwie przez rzesze swoich fanów. Z Marillion nagrał takie kultowe już dla rocka progresywnego albumy jak m.in. „Script For A Jester's Tear”, „Fugazi”, „Misplaced Childhood” czy też „Clutching at Straws”.

Natomiast jako artysta solowy Fish porusza się w stylistyce współczesnego popu, tradycyjnej muzyki folk oraz oczywiście rocka. W grudniu 2018 pojawi się najnowszy studyjny album Fisha, „Weltschmerz”. Na wyprzedanym koncercie w Krakowie muzyk wykonał nie tylko nowe utwory, ale również w całości kultowy album swojego macierzystego zespołu Marillion „Clutching at Straws” z 1987 roku.

Zobaczcie, jak Fish wypadł przed krakowską publicznością w klubie Kwadrat.

Fish zagrał w Krakowie [GALERIA]

Przed muzykiem wystąpiła rockowa Doris Brendel, która promuje swój nowy album „Eclectica” wydany w 2017. Obejrzyjcie zdjęcia z jej występu:

Fish dał również rewelacyjny koncert w ramach Wacken Open Air 2018 i mamy dla Was zdjęcia z tego wydarzenia. Na 2018 roku Fish zaplanował aż 5 koncertów w Polsce. Najbliższy odbędzie się 18 października 2018 w Warszawie. Muzyk odwiedzi również Bydgoszcz 20 października 2018 oraz w Gdańsku 21 października 2018.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Marillion