Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves wystąpią w Warszawie

09.09.2019 11:24
Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves wystąpią w Warszawie Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

12 lutego 2020 roku na warszawskim Torwarze wystąpią grupy Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves. Sprawdź, jak zdobyć bilety na wydarzenie.

Podejrzenia o koncercie Five Finger Death Punch i Megadeth w Polsce zostały oficjalnie potwierdzone. Muzycy kilka tygodni temu stworzyli stronę, z której można było się domyślić, że wspólna trasa zespołów zawita również do naszego kraju. Miejsce wydarzenia było zamazane, jednak dziś już wiemy, że MegaDeathPunch Tour będzie miała swój przystanek także w Polsce.

Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves w Polsce

Five Finger Death Punch zagra 12 lutego 2020 w Warszawie. Koncert odbędzie się w hali COS Torwar, a gościem specjalnym trasy będą członkowie Wielkiej Czwórki thrash metalu, grupa Megadeth. W roli supportu usłyszymy Bad Wolves.

Przeczytaj także

Five Finger Death Punch i Megadeth w Polsce. Bilety

Bilety na koncert trafią do ogólnej sprzedaży 13 września 2019 roku o 9:00. Będzie można kupić je za pośrednictwem LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy ruszy od środy 11 września 2019 roku o 10:00 i potrwa do piątku, 13 września do godziny 8:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 12 września o 10:00 i potrwa do 13 września do godz. 8:00.

Zobacz też: Gitarzysta Five Finger Death Punch przyznał, że zespół ma „naj**ujowszą nazwę” 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.