03.06.2020 13:42

Foreigner zagra w Polce dopiero za rok. Poznaj nową datę koncertu!

Foreigner przenosi swój koncert w Polsce na 2021 rok . Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć na żywo przeboje "I Want To Know What Love Is", "Urgent" czy "Hot Blooded".

Foreigner 2021
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Kapela założona przez Micka Jonesa (ex-Spooky Tooth), Iana McDonalda (ex-King Crimson) i Lou Gramma w 1976 roku zadebiutowała rok później wydawnictwem "Foreigner". Do tej pory zespół sprzedał łącznie ponad 80 milionów sztuk swoich płyt, a ich największy hit – "I Want To Know What Love Is" – wspiął się na szczyty światowych list przebojów. Foreigner miał odwiedzić Polskę w czerwcu 2020, jednak przełożył swój długo oczekiwany koncert na 2021 rok.

Foreigner - nowa data koncertu

Zespół poinformował na swoim Facebooku, że przenosi całą trasę koncertową na przyszły rok.

W związku z powyższym organizatorzy polskiego koncerty podali nową datę wydarzenia. W oficjalnym komunikacie Metal Mind Productions ogłosił także, ze wydarzenie odbędzie się zgodnie z nowymi zasadami.

Koncert Foreigner odbędzie się 10 czerwca 2021 roku w katowickiej hali Spodek. Jako gość specjalny wystąpi zespół The Dead Daisies. Zgodnie z wprowadzonymi wymogami sanitarnymi i środkami bezpieczeństwa na koncercie obowiązywały będą wyłącznie miejsca siedzące. Nie będzie możliwe również korzystanie z miejsc znajdujących się w sektorze niebieskim od XI rzędu.

Jak informuje organizator, wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność. Jednak posiadaczom biletów na płytę (miejsca stojące) i miejsc siedzących w sektorze niebieskim od XI rzędu, zapewnimy miejsca w atrakcyjnych sektorach (miejsca siedzące). Osoby te zaprosimy do wejścia specjalnie dedykowanymi bramkami. Osoby, które ze względu na zmianę terminu koncertu będą chciały zwrócić bilet, proszone są o kontakt z punktem zakupu.

Zobacz również: Foreigner na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Tagi: Koncerty