14.06.2017 11:53

Four Year Strong i CF98 na dwóch koncertach w Polsce

Szykuje się punkowa uczta w Warszawie i Krakowie, gdzie zagra Four Year Strong i nasi rodacy z CF98.

Four Year Strong i CF98 na dwóch koncertach w Polsce
foto: materiały prasowe

Pierwszy z dwóch zaplanowanych polskich koncertów odbędzie się 14 czerwca 2017 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Dzień później zespoły zawitają do Krakowa do klubu Alchemia.

Bilety na Warszawę są w cenach 55 / 65zł, na występ w Krakowie dostaniecie się za 40 /45 zł.

Four Year Strong pochodzi z Massachusetts. Członkowie formacji poznali się w szkole średniej. Od tamtego czasu zaczęli wspólnie tworzyć, by w 2005 roku wydać debiutancką EP-kę „It’s our time”. Pierwsze EP-ki zespół wydawał na własną rękę w mocno limitowanych ilościach, a przy długogrającym albumie („Rise or Die Trying”) rozpoczęli współpracę z wytwórnią I Surrender Records.

Obecnie na koncie mają już aż sześć krążków. Zespół zaliczył dziesiątki występów na żywo na całym świecie, a scenę dzielili z takimi grupami jak m.in. Blink-182, You Me At Six, Bring Me The Horizon czy Cancer Bats. Ich muzyka, mimo zmiany składu zespołu i eksperymentowania z brzmieniem na poszczególnych krążkach, wciąż nazywana jest „agresywnym, ale wesołym punkiem”.

W roli supportu zagra CF98. Zespół na polskiej scenie istnieje już od ponad trzynastu lat, a ich twórczość obraca się wokół gatunków punk rock/punk pop. Grupa w czerwcu 2017 wydała album „Story Makers”.

Rozpiska czasowa:

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 - CF98
  • 21:00 - Four Year Strong

W Krakowie dodatkowo pojawi się zespół Workplace z Lublina.

Robert Skowronski
Tagi: Koncerty