G3, czyli Satriani, Petrucci i Roth wystapią w Polsce

Aleksandra Degórska
25.01.2018 14:02
G3, czyli Satriani, Petrucci i Roth wystapią w Polsce Fot. REX/EAST NEWS

Trzy wielkie nazwiska zagrają już niedługo w naszym kraju. Sprawdźcie, w jakiej cenie są bilety.

Joe Satriani, John Petrucci i Uli Jon Roth pojawią się na jednej scenie 19 marca 2018 na warszawskim Torwarze. To będzie wydarzenie obowiązkowe dla każdego fana gitarowego brzmienia. To kolejna seria słynnego cyklu G3, w ramach którego koncertowali najważniejsi współcześni gitarzyści, m.in. Steve Vai, John Petrucci, Yngwie Malmsteen, Eric Johnson.

Joe Satriani wydał szesnasty solowy album zatytułowany „What Happens Next”. Na tournee po Europie, rozpoczynającym się w Moskwie, a kończącym w Glasgow, oprócz Joe Satrianiego zagrają John Petrucci, długoletni członek i współzałożyciel grupy Dream Theater oraz Uli Jon Roth, były członek Scorpions.

Satriani to prawdziwy wirtuoz gitary, uważany za jednego z najważniejszych muzyków grających na tym instrumencie w historii muzyki rockowej. Prawdziwą legendą stał się w momencie wydania swojego przełomowego krążka „Surfing With The Alien” w 1987 roku. Jest nauczycielem tak ważnych gitarzystów jak Kirk Hammet czy Steve Vai, przez wielu uważanym za prawdziwego i jedynego następcę Jimiego Hendrixa. W latach 80. współpracował między innymi z Mickiem Jaggerem czy Deep Purple. Jest także członkiem supergrupy Chickenfoot, w której skład oprócz niego wchodzą Sammy Hagar, Michael Anthony (Van Halen) i Chad Smith (RHCP).

W trakcie swojej kariery Joe Satriani 15 razy był nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Rock Instrumental Performance, a jego płyty pokrywały się złotem i platyną na całym świecie.

Bilety na koncert G3

Wejściówki na występ kosztują 159, 189, 199, 239, 299 złotych. Bilety możecie zakupić na stronie biletomat.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.