Ghost zagra w Polsce w 2016 roku

Robert Skowronski
25.11.2015 11:31
Ghost zagra w Polsce w 2016 roku Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Ukryci pod maskami i makijażem Szwedzi wystąpią w Polsce. Kiedy i gdzie zobaczymy Ghost w naszym kraju?

Zespół zawita do warszawskiego klubu Stodoła w ramach trasy „Black To The Future”. Papa Emeritus III i jego Bezimienne Ghule zjawią się na deskach sceny 15 lutego 2016 roku.

Wejściówki na to wydarzenie będą dostępne w sprzedaży od godziny 10:00 od najbliższego piątku 27 listopada 2015 roku. Ile trzeba będzie zapłacić za wstęp?

Ceny biletów:

  • 99 zł
  • 129 zł

Nie podano na dany moment kto wystąpi w roli supportu i czy w ogóle takowy się pojawi. Udostępniono za to plakat zapowiadający warszawski koncert.

plakat Fot. foto: materiały prasowe

Wiadomością o europejskich datach koncertów podzieli się również sami muzycy Ghost za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku:

Pragniemy poinformować, że Ghost wyruszy ponownie do Europy, aby kontynuować trasę „Black To The Future” od 31 stycznia 2016 roku. Więcej dat pojawi się w przeciągu kolejnych tygodni.

Ghost będzie promować swoje ostatnie wydawnictwo, czyli krążek „Meliora”, z którego znamy single „Cirice”, „From the Pinnacle to the Pit”, „Majesty” oraz „He Is”.

Wybieracie się na koncert Ghost?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.