Glastonbury Festival odbędzie się online. Zobaczymy m.in. koncerty Coldplay, Damona Albarna i Idles

01.04.2021 14:15
Coldplay Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Glastonbury Festival odbędzie się online 22 maja 2021. Koncerty można oglądać z każdego zakątka Ziemi.

Glastonbury Festival ogłosił globalny, biletowany livestream, który będą mogli obejrzeć również Polacy. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 maja i prosto z Worthy Farm zagrają m.in. Coldplay, Damon Albarn, HAIM, IDLES, Jorja Smith, Kano, Michael Kiwanuka, Wolf Alice. Gdzie możecie zdobyć bilety na to wydarzenie?

Polecamy

Glastonbury Festival odbędzie się online. Jak zdobyć bilety na koncerty Coldplay, Damona Albarna i Idles

Glastonbury musiał odwołać imprezę drugi raz z rzędu i z tego powodu postanowiono transmitować koncerty na żywo z Worthy Farm 22 maja. Po raz pierwszy w swojej historii, organizatorzy umożliwiają fanom muzyki z dowolnego miejsca na świecie połączenie się i dzielenie doświadczenia festiwalu.

Przełomowa, pięciogodzinna muzyczna impreza będzie przeplatana wypowiedziami, napisanymi i wygłoszonymi przez bardzo specjalnych gości, którzy oprowadzą uczestników festiwalu w podróż przez dolinę w Somerset, w której znajduje się Worthy Farm.

Glastonbury Festival online - gdzie kupisz bilety?

Wydarzenie online, dostępne tylko dla posiadaczy biletów, będzie transmitowane w całości w czterech oddzielnych strefach czasowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Glastonbury Festival online to bilety kupicie na stronie glastonburylivestream.seetickets.com. Cena biletu wynosi 23 euro, za 50 euro oprócz wejściówki otrzymamy oficjalny plakat festiwalu. Pieniądze ze sprzedaży posteru trafią do Stagehand – funduszu wsparcia produkcji wydarzeń.

Polecamy

Niezwykle ambitna produkcja, nakręcona przez uznanego, nominowanego do nagrody Grammy reżysera Paula Dugdale'a, zabierze widzów w podróż po Glastonbury, które każdego czerwca odwiedza ponad 200 000 widzów. Program będzie współpromowany i wyprodukowany przez pionierską brytyjską firmę Driift zajmującą się transmisją na żywo, która prowadziła odnoszące sukcesy na całym świecie transmisje na żywo dla takich artystów, jak Laura Marling, Nick Cave, Biffy Clyro, Niall Horan i Kylie Minogue oraz BBC Studios Productions.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.