10.06.2015 15:36

Godsmack i ThermiT na Impact Festival 2015 [GALERIA]

Godsmack wystąpił jako gwiazda drugiej sceny festiwalu. ThermiT jako zwycięzca Antyfestu Antyradia 2015 także pojawił się w Łodzi. Obejrzyjcie galerie zdjęć z koncetów obydwu zespołów!

Godsmack i ThermiT na Impact Festival 2015 [GALERIA]
foto: Kobaru

Wokalista zespołu Godsmack, Sully Erna, pomimo swoich aktorskich zapędów, znalazł czas, by spotkać się z polskimi fanami. Kapela przyjechała do Polski, by promować ostatni album - „1000 hp”, który ukazał się w sierpniu 2014 roku, debiutując w pierwszym tygodniu sprzedaży na trzecim miejscu Billboard 200.

Przed występem na Impact Festival Shannon Larkin, perkusista zespołu, udzielił nam wywiadu. Mówił m.in. o początkach grupy, o tym czy ma zamiar przejść na muzyczną emeryturę i jaki jest jego stosunek do wojska.

Obejrzyjcie galerię i sprawdźcie, jak wyglądał koncert Godsmack w Łodzi!

Jak co roku w Antyfeście Antyradia mogły wziąć udział kapele rockowe, które nie są związane z żadną wytwórnią fonograficzną. Nagrodą w konkursie była pamiątkowa statuetka, „Złota Kosa”, powstała w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Antyradia - Januszowi „Kosie” Kosińskiemu - oraz występ na Impact Festival 2015 u boku światowych gwiazd rocka – zespołów Godsmack, Slipknot i Gojira.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert zwycięzcy - zespołu Thermit - na scenie Impact Festival 2015!

Byliście tam?

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Godsmack