07.06.2017 15:49

Gojira na koncercie w Gdańsku [GALERIA]

Francuska grupa zaprezentowała się przed polską publicznością 6 czerwca 2017 roku w klubie B90 w Gdańsku. Zobaczcie, jak wyglądało całe wydarzenie. 

Gojira na koncercie w Gdańsku [GALERIA]
foto: Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska

O dużej popularności francuskiej formacji, założonej w 1996 roku w Ondres we Francji, najlepiej mogą świadczyć bilety, które zostały wyprzedane już na dwa tygodnie przed jedynym koncertem w naszym kraju. Mimo tego w gdańskim klubie B90 pojawili się fani nie tylko z całej polski, ale również zza granicy. Szwedzi, Niemcy i szalona polska publiczność, której żywiołowość wylewnie docenił ze sceny wokalista Joe Duplantier, szczelnie wypełnili klub. Atmosfera była niezwykle gorąca, zaś na kolejne zapowiadane numery zebrani reagowali niezwykle żywiołowo. Nie zabrakło szalonych podskoków i unoszenia poszczególnych uczestników na rękach w kierunku sceny.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert Gojiry w Gdańsku!

Polscy fani, chcąc powitać zespół, przynieśli ze sobą m.in. flagi, na których dało się dostrzec napis „Witamy z powrotem wśród nas”. Jedną z flag, otrzymaną z rąk wielbiciela grupy, z wypisanym flamastrem hasłem „Gdańsk 06.06.2017. Dziękuję, że jesteś” na scenie wzniósł i zaprezentował zebranym Duplantier. Jako support przed Gojirą wystąpiły polskie zespoły MOAFT oraz Obscure Sphinx.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Gojira Galeria