Gojira nie zagra w Polsce w tym roku. Nowa data i miejsce koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

24.05.2022 11:51
Gojira nie zagra w Polsce w tym roku. Nowa data i miejsce koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka

Gojira przyjeżdża do Polski dopiero w 2023 roku. Francuzi nie wystąpią w Krakowie. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Zespół zagra koncerty halowe w towarzystwie Alien Weaponry i Employed To Serve. Jednak na koncert będziemy musieli jeszcze poczekać.

Gojira nie zagra w Polsce w tym roku

Bracia Duplantier - wokalista i gitarzysta Joe oraz perkusista Mario, gitarzysta Christian Andreu i basista Jean-Michel Labadie mieli pojawić się w Polsce w ramach promocji albumu "Fortitude", który zadebiutował na półkach sklepowych w 2021 roku.

Polecamy

Gojira miała zagrać w krakowskiej Tauron Arenie, ale ze względów epidemiologicznych nie było to możliwe. Fani zespołu muszą uzbroić się w cierpliwość, bo nowy termin koncertu wyznaczono na 3 marca 2023 roku. Zmieniło się także miejsce wydarzenia. Gojira zagra w Arenie Gliwice. W roli supportów zagrają niezmiennie: Alien Weaponry i Employed To Serve.

Gojira przyjeżdża do Polski dopiero w 2023 roku. Co z biletami?

Jak informują organizatorzy, każda osoba, która zakupiła bilet na koncert w Tauron Arenie Kraków otrzyma wiadomość email z możliwością zarezerwowania nowych miejsc w tej samej kategorii cenowej, w Arenie Gliwice, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Klienci, którzy nie dokonają wymiany biletów do 30 czerwca włącznie, otrzymają automatyczny zwrot środków na konto, z którego wykonano przelew, a ich zamówienie zostanie anulowane.

Bilety zakupione na miejsca stojące zostaną automatycznie anulowane, a wpłacona kwota zwrócona na konto, z którego wykonano przelew za zamówienie. Zwroty biletów zakupionych w Knock Out będziemy wykonywać sukcesywnie - kwota na koncie powinna pojawić się do połowy czerwca.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.