01.03.2017 11:36

Gojira zagra w Polsce w 2017

Kapela ponownie zaprezentuje się przed polską publicznością. Sprawdźcie szczegóły dotyczące koncertu francuskiej kapeli.

Gojira zagra w Polsce w 2017
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Gojira znowu zagra w naszym kraju. Po dobrze przyjętym koncercie w ramach imprezy Capitol of Rock 2016, gdzie kapela zastąpiła Bullet for my Valentine i zaprezentowała się obok Limp Bizkit i Rammsteina, nadszedł czas na występ w Gdańsku.

Francuska grupa wystąpi 6 czerwca 2017 w klubie B90 promując najnowszy, szósty album zatytułowany „Magma”, na którym pojawiły się takie numery jak m.in. „Stranded”, „Silvera” czy „The Cell”. 

Sprzedaż biletów na to wydarzenie rusza 3 marca 2017 roku, wejściówki w przedsprzedaży kosztują 99 złotych, zaś w dniu imprezy 120 złotych. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie znanych hitów, ale przede wszystkim zespół skupi się na materiale z nowej płyty.

Jeszcze przed wydaniem „Magmy” Joe Duplantier tak zapowiadał ten album:

"

To brzmi bardzo pretensjonalnie, kiedy mówię, że to najlepszy album spośród naszych wszystkich, ale dla nas właśnie taki jest. "

W sumie muzyk miał rację wysoko oceniając krążek, bowiem album otrzymał nominację do Grammy 2017, choć ostatecznie przegrał z Cage The Elephant.

Wybierzecie się na gdański koncert Gojiry?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Gojira