Gorillaz w Warszawie [GALERIA]

Aleksandra Degórska
15.06.2017 08:32
Gorillaz w Warszawie [GALERIA] Fot. materiały prasowe

Zespół po raz pierwszy pojawił się w Polsce, by zaprezentować materiał z nowej płyty. Reakcja publiczności zaskoczyła chyba samych muzyków.

14 czerwca 2017 roku w Nowym Teatrze w Warszawie Damon Albarn wraz z muzykami pojawił się na scenie i publiczność dosłownie oszalała na jego widok. W słuchaczy uderzyło potężne brzmienie i w mgnienia oku przenieśliśmy się w niesamowity świat Gorillaz.

Zespół wykonał materiał z najnowszego albumu „Humanz”. Wydawać by się mogło, że publiczność może jeszcze nie znać całego materiału z tej płyty - nic bardziej mylnego! Każdy numer witany był gromkimi okrzykami, nie było chyba nikogo kto nie kołysałby się w rytm muzyki.

Tym sposobem usłyszeliśmy m.in. takie numery, jak „Andromeda” czy „We’ve Got the Power”. Oczywiście na bis nie zabrakło starszych przebojów, typu „Stylo”, „Clint Eastwood”.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia:

Show było dopięte na ostatni guzik - wizualizacje i światła tworzyły niesamowity nastrój. Sam Damon Albarn ma specyficzną manierę poruszania się na scenie i dosłownie czaruje publiczność swoją charyzmą.

Co rusz oblewał publiczność wodą, skakał na scenie, a w ostatnim utworze „Clint Eastwood” szukał rapera i postanowił zaprosić na scenę dziewczynę z pierwszego rzędu - okazało się, że fanka zna tekst całego utworu i nieźle sobie poradziła stojąc obok swoich fanów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.