Gorillaz zagra dwa koncerty w Polsce w 2017

Aleksandra Degórska
20.04.2017 10:50
Gorillaz zagra dwa koncerty w Polsce w 2017 Fot. kadr z wideo

Zespół Damona Albarna i Jamiego Hewletta już niebawem zaprezentuje swój materiał przed polską publicznością. Poznajcie szczegóły tych występów.

Chcielibyście usłyszeć materiał z najnowszej płyty „Humanz” na żywo? W końcu nadarzy się taka okazja, bowiem Gorillaz zagra dwa koncerty w naszym kraju w ramach mini-touru obejmującego Polskę, Węgry oraz Niemcy.

Formacja wystąpi 14 oraz 18 czerwca 2017 w Warszawie i Katowicach.

Organizator nie podał więcej informacji na temat tych wydarzeń. Wiadomo jedynie, że bilety na koncerty pojawią się niebawem na stronie electronicbeats.pl.

Co więcej po raz pierwszy Gorillaz weźmie udział w rozmowie na żywo, którego transmisja odbędzie się na YouTube Electronic Beats. Wywiad odbędzie się 20 kwietnia 2017 o godzinie 16:00. 

Nowy album zespołu „Humanz” trafi na rynek 28 kwietnia 2017 i dotychczas poznaliśmy 4 nowe kawałki: „Andromeda”, „Ascension”, „We’ve Got the Power” i „Saturnz Barz”. Co więcej dowiedzieliśmy się kto pojawi się się na tej płycie. Wśród gości są De La Soul, Jehnny Beth z Savages, Grace Jones czy Noel Gallagher.

24 marca 2017 Gorillaz dał sekretny koncert w Londynie, podczas którego Damon Albarn wraz z kapelą oraz gośćmi, którzy udzielili się na płycie odegrał wszystkie utwory z nowej płyty. Zobaczcie, jak formacja zaprezentowała się na żywo:

Zapowiada się zatem naprawdę ciekawe widowisko.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.