20.04.2017 10:50

Gorillaz zagra dwa koncerty w Polsce w 2017

Zespół Damona Albarna i Jamiego Hewletta już niebawem zaprezentuje swój materiał przed polską publicznością. Poznajcie szczegóły tych występów.

Gorillaz zagra dwa koncerty w Polsce w 2017
foto: kadr z wideo

Chcielibyście usłyszeć materiał z najnowszej płyty „Humanz” na żywo? W końcu nadarzy się taka okazja, bowiem Gorillaz zagra dwa koncerty w naszym kraju w ramach mini-touru obejmującego Polskę, Węgry oraz Niemcy.

Formacja wystąpi 14 oraz 18 czerwca 2017 w Warszawie i Katowicach.

Organizator nie podał więcej informacji na temat tych wydarzeń. Wiadomo jedynie, że bilety na koncerty pojawią się niebawem na stronie electronicbeats.pl.

Co więcej po raz pierwszy Gorillaz weźmie udział w rozmowie na żywo, którego transmisja odbędzie się na YouTube Electronic Beats. Wywiad odbędzie się 20 kwietnia 2017 o godzinie 16:00. 

Nowy album zespołu „Humanz” trafi na rynek 28 kwietnia 2017 i dotychczas poznaliśmy 4 nowe kawałki: „Andromeda”, „Ascension”, „We’ve Got the Power” i „Saturnz Barz”. Co więcej dowiedzieliśmy się kto pojawi się się na tej płycie. Wśród gości są De La Soul, Jehnny Beth z Savages, Grace Jones czy Noel Gallagher.

24 marca 2017 Gorillaz dał sekretny koncert w Londynie, podczas którego Damon Albarn wraz z kapelą oraz gośćmi, którzy udzielili się na płycie odegrał wszystkie utwory z nowej płyty. Zobaczcie, jak formacja zaprezentowała się na żywo:

Zapowiada się zatem naprawdę ciekawe widowisko.

Wybierzecie się na koncert Gorillaz?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Gorillaz