28.09.2015 12:46

Goście z zagranicy na koncercie Dave Matthews Band

Grupę Dave Matthews Band kochają nie tylko fani w Polsce. Chociaż występ zespołu odbędzie się w Trójmieście, wybiera się na niego też wielu gości z innych krajów.

Goście z zagranicy na koncercie Dave Matthews Band
foto: Dan Harr/ SIPA/ East News

Koncert odbędzie się 28 października 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Wiadomo już, że grupa Dave Matthews Band spędzi kilka dni w Trójmieście, a muzycy będą mieli okazję zobaczyć najciekawsze miejsca Gdańska, Sopotu i Gdyni. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością

Czy muzycy pójdą w ślady Jareda Leto z 30 Seconds To Mars, który podczas pobytu w Polsce zakochał się w naszych pierogach? To niewykluczone! Być może będzie też okazja do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z artystami Dave Matthews Band na ulicy.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem pierwszego w Polsce występu zespołu potwierdził, że od samego początku bilety na koncert bardzo dobrze się sprzedają.

"

W ostatnich dniach jeszcze bardziej zdynamizowała się sprzedaż. Najwięcej wejściówek nabyli mieszkańcy północnej Polski. Wysokimi wynikami sprzedaży mogą pochwalić się również miasta takie jak: Warszawa, Poznań, Łódź oraz Kraków.  "

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM dodał, że do Trójmiasta przyjadą fani z całego świata.

"

Już pewną tradycją trójmiejskich koncertów zarówno tych halowych, jak i stadionowych, jest duża grupa zagranicznych gości. Nie inaczej będzie w przypadku koncertu Dave Matthews Band. Już dzisiaj wiadomo, że do Gdańska aby obejrzeć występ Amerykanów przyjadą Holendrzy, Rosjanie, Austriacy, a nawet Amerykanie. Odnotowaliśmy  również zainteresowanie ze strony Niemców, Szwedów, Hiszpanów, Francuzów oraz Norwegów. Naprawdę tym razem widownia będzie wyjątkowo międzynarodowa. "

Impreza odbędzie się pod patronatem Antyradio.pl., a wejściówki na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

Front Floor 390 zł 
Rear Floor 249 zł
Premium VIP 699 zł
Sektory 265 zł, 355 zł

Wybieracie się na koncert Dave Matthews Band?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Dave Matthews Band