Grupa Slaves zagra w Polsce w 2021 roku! Głównej gwieździe będą towarzyszyć dwa supporty

25.01.2021 12:00
koncert Fot. shutterstock.com, zdjęcie poglądowe

Amerykańska grupa Slaves ruszy wkrótce w trasę koncertową promującą najnowszy album. Dwa przystanki tourne zatrzymają się w Polsce. Sprawdź szczegóły wydarzeń.

Amerykanie z zespołu Slaves już jesienią tego roku przyjadą do Europy na trasę promującą swoje ostatnie wydawnictwo "To Better Days”. W podróży przez Stary Kontynent nie zabraknie polskich przystanków.

Slaves w Polsce w 2021 roku

2020 rok nauczył nas, że najpewniejsze plany, które układamy sobie w głowie od długiego czasu, mogą z dnia na dzień wziąć w łeb. Pandemia koronawirusa uniemożliwiła muzykom koncertowanie, a fanom grania na żywo skakanie pod sceną bez ograniczeń. Chociaż sytuacja epidemiologiczna na świecie nadal nie jest stabilna, zespoły przygotowują się na koncerty i zapowiadają występy na 2021 rok.

Polecamy

Wśród nich znalazła się grupa Slaves, która zapowiedziała dwa koncerty w Polsce. Muzycy pojawią się 9 listopada 2021 roku w warszawskim klubie Pogłos oraz 10 listopada w Poznaniu w klubie Pod Minogą. W roli supportów na scenie zobaczymy Acres oraz Siamese.

Slaves zagra w Polsce. Bilety

Przedsprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się 27 stycznia 2021 roku o godzinie 11:00. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem stron Going, Biletomat.pl, Empik bilety, ebilet.pl, Eventim Polska czy Media Markt.

Jak ostrzegają organizatorzy wydarzenia:

Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.